Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha anya nem engedi,...

Normális, ha anya nem engedi, hogy sminkeljem magam 18 évesen?

Figyelt kérdés
Nem olyan egetverőre gondoltam, csak néha szempillaspirál pl. Oké, megveszem magamnak, de aztán otthon kell hallgatnom a prédikációját, ha 2-3 ezret ilyen 'hülyeségre' költöttem, holott ruhákra sokszor 10x ennyit kiad. Aztán meg suliba fel ne merjem kenni, még azt is rossz szemmel nézi, ha néha kilakkozott körömmel megyek suliba, vagy egyáltalán kifestettem a körmeim. Normális az ilyen? Nem tetkóm vagy piercingem van, csak 'ennyi'. 12.-es vagyok, ha meg egyszer úgy mennék el reggel suliba, hogy pici smink van rajtam, fogadni mernék, hogy lemosatná rólam, sőt, még nekiállna ordibálni is velem.. Nem vagyok már 12 éves.
2015. febr. 7. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

Nem tudom miért csinálja ezt. Elég szomorú hogy beleszól a 18 éves lánya sminkelésébe...

2015. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennek valami oka van, hogy nem engedi. Lehet, hogy ő ugyanezt hallgatta az anyukájától vagy a nagymamájától és fiatalkori sérelemként megragadt benne és így jön ki belőle.

Vagy ha mondjuk vallásos, akkor amiatt is lehet

Megkérdezted tőle, hogy miért nem engedi? Mert könnyű azzal jönni, hogy "Normális az ilyen?", amíg az okot nem tudja az ember.


Egyébként meg elindulsz 20 perccel előbb a suliba, bemész a mosdóba és kifested a szempilládat.

2015. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem. De ha mész suliba bemész a wc-be és ott kifested magad a legtöbbe van tükör mikor hazamész lemosod
2015. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Isten óvjon attól hogy valaha is ilyen anya legyek. :D Hagyni kell a gyereket élni kicsit tinédzser korban is különben borzasztóan képesek lezülleni egyetem alatt mikor kirepülnek a fészekből és azt csinálnak amit akarnak "mert most szabad".
2015. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uh sajnálom, hogy ilyen az anyukád:S

Nem is értem miért nem engedi, vagy szól be ezért, nincs is benne semmi rossz, nem egy kiló sminkel jársz el éjjel bulikba, hogy megjegyezze.

Hát, nem tudom, nekem anyukám rég nem szól bele hogyan s mit ne kenjek magamra.

Szerintem beszélj vele, mond el neki azt amit nekünk is.


19L

2015. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM,ehhez ténleg semmi köze,ez a te jogod,lehetőséged és tök normális dolog.
2015. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 supra01 ***** válasza:
22%

Persze, hogy normális.

Ő az anyád. Ne izgulj, tudja, hogy mi jó neked.

Ne itt siránkozz, hanem ülj le vele egy nyugis sarokba, és kérdezd meg, hogy anya, miért nem sminkelhetem magam?

Kérlek, mondd el, beszéljük meg ezt.

Tényleg szükséged van arra a sminkre? Annyira csúnya vagy? Hozzád sem szól senki, mert nem sminkeled magad?

2015. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fizikiwi ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ezt nagyon szeretnéd. És hogy ez boldoggá tesz. Meg hogy már majdnem felnőtt vagy! Me hagyd magad olyan könnyen, de ne durvuljanak el a dolgok
2016. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!