Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez még elrejthető? Félek, mit...

Ez még elrejthető? Félek, mit fognak mondani :S

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, már késő bánat...


Nos, az a helyzet, hogy ma estére szerveződött egy összejövetel az egyik régi csapattársamnál, ahol ott lesznek azok, akikkel régebben együtt jártunk edzésre. Már nagyon várom, hiszen az utóbbi 3-4 évben nem találkoztunk. Viszont sajnos amióta elkezdtem az egyetemet és abbahagytam az edzést, az étkezésre se figyeltem oda, és hát híztam egy kicsit. Szerintetek mennyire feltűnő, illetve van valami praktika, hogy vékonyabbank látszak? Régebben izmos, vékony voltam. Ilyesmi az alkatom, a csípőm keskenyebb, de a hasam talán egy picivel kerekebb (nem én vagyok a képen):

[link]



máj. 1. 13:38
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Hááát ne haragudj, de komolyan gondolod, hogy ezt el tudod rejteni? Max ha csak a fejedet tudod vinni a találkozóra. Szerintem első körben te fogadd el saját magad, mert ha mások reakcióitól tartasz, akkor nem vagy kibékülve magaddal.
máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugyan el nem rejted, még ha tél lenne és nagykabát lenne rajtad akkor se.
máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:(
máj. 1. 14:44
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Vágó súlyban lehetsz. De amugy ez szerintem elfogadható a megfelelő kifogásokkal. Ha nyiltan nem is de a hátadmögött összesúgnak majd.
máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Ja válasz:tankini.

De az sem rejt csak takar.

máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
50%
Ilyen alkaton nincs mit rejtegetni, nagyon szexik a kis domborulatok. Legalább lehet mit fogni ;)
máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan már... Nem.
máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
4-es azért a vágósúly még messze (szerintem)
máj. 1. 15:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy felvetés:

Most milyen magas, hány kg vagy?

Amikor utoljára egy közösségben mozogtatok, akkor milyen magas, hány g voltál?


TALÁN némiképp lehet kozmetikázni a dolgot, de kérdés, hány kg-t/cm-t kell "eltüntetni".

máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nőni nem nőttem, de kb 20-25 kg-t híztam :/
máj. 1. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!