Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Thank U, Next (Ariana Grande)...

Thank U, Next (Ariana Grande) parfüm tényleg kapor illatú? Ti milyennek érzitek?

Figyelt kérdés

A neten ezt találtam róla:

Fej: körte, málna

Szív: rózsa, kókusz

Alapillat: pézsma, macaron

Valamikor régen szagoltam de már nem emlékszem rá, viszont most rendelnék egy új parfümöt és ezt néztem ki magamnak de nagyon megoszlanak a vélemények róla. Sokan azt írják, hogy kapor/savanyú uborka illata van... mások csak a kókuszt és a málnát érzik. A tartósságát viszont szinte mindenki dicsérte.

Ezért szeretném ha ti is segítenétek, mert elbizonytalanodtam. :D



máj. 14. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Kapor/uborka illata van de nagyon tartós.
Kapor/uborka illata van és nem is tartós.
Finom illatú és nagyon tartós.
Finom illatú de nem tartós.
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos van egy kapros, savanyú uborkát mellékillata. 😫

Köztudott, hogy a celeb parfümöket jóval olcsóbb alapanyagokból állítják elő, mint a luxus és a niche szekciót.

Ez a műanyagos szintetikusság még jól is áll néhány parfümnek, másban pedig disszonánssá válik. Az egyén bőrétől is függ, hogy mennyire érződik rajta.

Bármennyire próbáltak megragadni valami nyári, kókuszos ötletet, ez sajnos nem sikerült. A legrosszabb Ariana illat lett mindközül.

Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nagyon nehéz jó és olcsó kókuszos parfümöt csinálni úgy, hogy ne Barbie baba “bőr” szaga legyen.

máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyik sem. Tartós, nem mondanám hogy finom. Nem érzem kaprosnak, és uborkásnak sem. Inkább egy nagyon kicsit savanyú, de baromi kókuszos. Igen, a cloud (az eredeti, nem a pink) is kókuszos, de az szerintem nagyon finom illatú. A TUN pedig nem. Inkább olyan mint egy kókuszos naptej, és nem tudom miért, de már nem olyan jó az illata. Lehet azért, mert kb 3 éve megvan már, és egy kicsi van az üveg alján, de mindenképpen megszeretném venni újra. Azért is mert régen mindennap magamra fújtam suli előtt, (a sweet like candy vel együtt) és szeretném ha újra meglenne az a gyümölcsös, édes illat.
máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!