Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudtok ti is saját...

Miért nem tudtok ti is saját magatoknak megszurni egy piercinget?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert a nyúlbélák nem képesek fájdalmat okozni maguknak.

Másrészt jegeléssel/lidokainnal érzésteleníthető a szúrás helye,tehát simán megoldható.

Csak a lelki para marad.

2010. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel merek nem arról van szó.

De amire nincs szükségem azt minek csináljam meg?

Pl nyelvpiercinget meg mellbimbót szúrnék de nem kell.

Septumot Bridge-ot Nostrilt Cheek-et én csináltam és előtte bizony utána jártam mit hogyan.


Különben csak a tágítómat bíztam piercerre. Mert nincs 4kezem h tartsam a tükröt úgy h közben nézem a fali tükörben a tű irányát. Úgy nem megy.


Elárulod h kiknek szól a kérdésed? és mi okból kifolyólag fogalmazódott meg benned?

18/F

2010. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem az h a fájdalomtól fosok..hanem h elfertőződik (tudom h lekell fertőtleníteni de én tuti elb@sznám...)
2010. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én mindennel úgy vagyok, hogy szeretem olyan emberre bízni, aki ért hozzá, ezt tanulta. Ezért járok fodrászhoz hajat festetni, és piercerhez piercinget szúratni. Valamint (pár piercing és tetoválás gazdájaként fura lehet), de undorodom és félek a tű látványától, szóval magamnak ezért sem menne. Viszont érdekes, hogy mikor más szúrat, azt imádom végignézni. Lehet kicsit szadista volnék. :D

21/L

2010. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert beb*szna, ha ferdén szúrnám, elfertőződne, mert szar tűvel csinálom, vagy nem elég vastag tűvel, ezért mondjuk nem férne bele a piercing. Esetleg valami ideget átszúrnék, aztán lehet lezsibbadna egy életre..tudod nem velünk van a baj, hanem veled, és az a furcsa, hogy te nem szakemberre bízod magad, hanem isten tudja milyen tűkkel döfködöd magad otthon..de egészségedre..
2010. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam csinálni, mert nem bízok az emberekben..
2010. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én jó kis házi pálinkával fertőtlenítettem :D:D
2010. nov. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
23:11: Te biztos jobban tudod,olyan tűim vannak amikkel szalonban is szúrnak,fertőtlenítő is tucat fajta,és krém is hozzá,anatomiai ismerteim is vannak.nem tudom mi benne a nagy dolog,16éves korom óta mindent magamnak szúrok,most vagyok 30,40tetoválásom van azokat is a nagyját én csináltam magamnak,és másoknak is sok mindent..de a legtöbb ember fél mindenféle hülyeségtől stb akkor is,állandóan ezekkel jönnek.
2010. nov. 24. 06:27
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

jajj b@zdmeg mekkora problémáid vannak. :)

Egyépként ott van az utolsó sorokban a lényeg. "félnek ezektől a hülyeségektől"


Igen. F@sznak kel ilyen hülyeség, ha még félnek is tőle.

És grat a 40 tetkóhoz meg a sok szúrásodhoz lyukas ember ;)

Szerintem 10 emberből 11 undorodna tőled.

2010. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én nem szeretném magamnak félre szúrni. ezért csinálja barátnőm. :) én nem látom, hogy hovámegy a tű
2010. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!