Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudtok ti is saját...

Miért nem tudtok ti is saját magatoknak megszurni egy piercinget?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

23. 11es vagyok

Csak érted nem mindenki rendelkezik egy ilyen felszereléssel, és attól, hogy varratni akar egy tetkót, nem azzal fogja kezdeni, hogy kitanulja a szakmát. ha te ennyire ambiciózus vagy, egészségedre, de ne várd már el mástól, hogy komplett tetováló szalont nyisson,mikor csak egy rohadt tetkót akart csinálni..

2010. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
13:35 Én is undorodnék tőled féreg :P
2010. nov. 24. 22:38
 13/14 A kérdező kommentje:
23. 11:Nem várom el,csak a piercingre mondom,hogy nem nagy dolog megcsinálni mert nem olyan fájdalmas,nem ér 10ezret a csináltatás,főleg hogy van hogy el is rontják.
2010. nov. 24. 22:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Oké, akkor frizurát vágok magamnak, megmasszírozom magam, és szükség esetén kiveszem a vakbelem is. Sőőőt, még a saját hátam is teletetoválom, mert az olyan egyszerű. Így nincs is szükség semmilyen szolgáltatóra, nem?


Én pl. azért nem tudok piercinget szúrni magamnak, mert szimplán nem vagyok elég ügyes. Találtam egy megbízható piercert, akiben sosem csalódtam még, így rá merem bízni magam, egye fene azt a tízezer forintot. Úgysem mindennap jár oda az ember.

2012. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!