Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes kéz- és lábápoló,...

Érdemes kéz- és lábápoló, műkörmös OKJ-s tanfolyamra menni?

Figyelt kérdés
OKJ-s képzésen gondolkodom, bár a GYED-em után visszavennének dolgozni (irodába). Érdemes mellette csinálni a műkörmözést, ill. pedikűr-manikűrt? Ismeri valaki a Perfect Nails sulit Budapesten? Vélemény?
2010. dec. 7. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Különválasztották a kéz és lábápolóit, olcsóbb lett, és még mindig a legszínvonalasabb iskola az összes közül.

Szerintem érdemes csinálni, ha van kedved, és időd.

Sok sikert.

2010. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már annyi körmös, pedikűrös van, hogy megélni nem nagyon lehet belőle!
2010. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindkettőt megcsinálnám, mert ha már rászánom magam és energiát feccölök bele, akkor legyen meg mindkettő vizsga. Sosem lehet tudni, mikor kellhet. Jó véleményed van a suliról? Örülök! Köszi!


Hát igen, Kedves Második, ezen is gondolkodtam. Igazából csak mellékkeresetnek kellene, ill. magamnak és a családnak. Ismerősöknek persze valamennyi pénzért. Meg attól is félek, hogy mi van, ha nem tetszik, vagy nem megy, és beleöltem egy csomó pénzt...

2010. dec. 8. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok sok gyakorlással, továbbképzéssel nagyon jó szakember lehetsz, és még hanem is főállásban csinálod, ha tényleg értesz hozzá, akkor jövedelmező lesz.

Perzse, hogy sok műkörmös van, de kevés az, aki igényes, tartós munkát tud kiadni a keze közül. Fizettem már ötezret olyan körömért, ami egy nap után letört, és lett már teljesen ingyen is szép, tartós igényes körmöm, amit mindenki dícsért.

Én azt mondom, hogy mindenképp kezdd el, mert csak nyerhetsz vele.

2010. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!