Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, de szinte mindenki 16 évesnek nézz a kislányos arcom miatt. Talán épp ezért sok tinifiú próbálkozik be nálam, sok tinilány meg beszólogat. Épp sétáltam haza a munkahelyemről mikor szembejött velem két 17 év körüli lány az utcán. Az egyik lenézően felordított, hogy ,,Úristen mi van a fején". A fülvédőmre gondolhatott, ami manapság nem egy meglepő dolog. (Tavaly vettem, mikor még nem is volt divat, egész egyszerűen, azért mert nem szeretem a sapkát. Továbbá azt se gondolom, hogy nem állna jól, mert elég sok pozitív visszajelzést kapok.)

Nem értem miért jó a másikat sértegetni a stílusa miatt. Én is látok olyan ruhákat másokon ami nem tetszik, eszembe se jutna megjegyezni, elfogadom, hogy az illető ilyen... főleg, ha 8 évvel idősebb nálam.

Ti mit gondoltok erről a viselkedésről. Mitől lettek ennyire rosszindulatúak, a mai tinilányok(tisztelet a kivételnek)?


2010. dec. 10. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint azt gondolom, hogy sajnos az emberek többsége boldogtalan (anyagi-családi ok,párkapcsolat,szerelem) és sok a problémája ezért sokan átvetítik a sérelmeiket másra, úgy mint az esetedben megjegyzésekkel vagy bármivel. ez persze nem mentség, viszont sajnálatos.
2010. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Irigy kis r i b a n c o k

Biztos féltékenyek, mert szebb vagy náluk.

Nekem azért szólogatnak be lányok (idősebbek és fiatalabbak is), mert szőke vagyok és vékony. Mintha ez bűn lenne. Mellesleg festeni nem is festem magam.

Ilyenek a magyar emberek: Irigyek, és mocskolódók, na meg féltékenyek.

18/L

2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük,unatkoznak mert a nap folyamán már az minden lehetséges témát átbeszéltek és ezután jön a "nézd már hogy néz ki"és jót röhögnek minden 2.csajon.Meg mert esetleg riválist látnak benned tudatalatt,vagy jobban nézel ki és ezt nehezen viselik.Vagy csak nem tetszett a fülvédő és olyan bunkó,hogy ezt így kellett közölnie.De bármelyik is az igaz,akkorsem érdemes ilyenen rágódnod.

Én is olyan fülvédőt akartam venni nemrég,szerintem cool és jó meleg;)

21/L

2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
-az*:D
2010. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

gondolom te az a szép csinos és intelligens lány vagy (mint én:D:D) ők meg a tanyáról jöttek....és nem is tudják hogy mi az a fülvédő...és valószínűleg van kb. 8 osztályuk amik elvégeztek(vagy még annyi sem...)

erre nem tudok mit mondani te normális vagy ők hülyék te intelligens vagy ők buták...te szép vagy ők csúnyák...te nem vagy olyan bunkó mint ők..és sorolhatnám napokig...!!Ne foglalkozz velük!!

2010. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Boldogtalanok, nincsenek megelégedve önmagukkal, ostobák. Mindig könnyebb valaki ellen összefogni (ebben az esetben beszólogatni vadidegeneknek az utcán a barátnővel, mint elgondolkodni azon, mi is a baja önmagával, miért boldogtalan. Én kövér vagyok, engem ezért inzultálnak, de hidd el, ha tökéletesek lennénk, akkor is találnának olyat, ami nekik nem megfelelő. Egyet tehetsz, fel se veszed, vagy visszamosolyogsz, ez többnyire meglepi az ilyen embereket, és hirtelen köpni-nyelni nem tudnak, mire meg észhez térnek, már el is sétálsz. :)

21/L

2010. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabbak.Akkor is beszólnának neked,ha ugyan úgy néznél ki,mint ők.Én már megszoktam,engem is folyton méregetnek meg beszólogatnak.
2010. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

gondolom te az a szép csinos és intelligens lány vagy (mint én:D:D) ők meg a tanyáról jöttek.


Drága hozzászóló, képzeld, én is egy nagyon kicsi faluban lakom, és ráadásul illik rám az általad ellentétbe foglalt dolgok. Hogy függ össze a két dolog?

Itt kezdődik az ostobaság.

18/L voltam

2010. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fülvédőm már 3éves kb. és egyszer be is szóltak, de hát mit érdekel:van pöttyös gumicsizmám, nyuszis táskám, sárga smiley-s felsőm, stb. Mindenki azt hord amit akar, egyébként egész nap szapulhatnám az embereket, hogy öltözzenek már fel rendesen:-)

26/l

2010. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezzel, hogy fiatalos arcod van eléggé belátsz a tinik világába és saját bőrödön tapasztalod. igen, vannak ilyenek. azt hiszem ez nevelés kérdése, a fülvédővel meg nemtudom mi a baj..:)
2010. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!