Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes megvennem egy 1400...

Érdemes megvennem egy 1400 W-os diffúzoros hajszárítót 3000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nincs másik akk igen
2011. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha vékony szálú a hajad, és/vagy nem túl sok, akkor igen.

Ha sok és vastag, akkor nem, mert kétszer annyi ideig tart egy hajszárítás vele :S

2011. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyit megér. Én 1800-asat vettem 5000-ért. Rá két napra 3-ra volt leárazva.. Kicsit se voltam ideges..

Aztán most találtam egy még kedvezőbb ajánlatot. Diffúzoros, hideglevegős 2000 W-s turbo fokozatos fullos hajszárító diffúzorral meg egyéb kellékkel került 3500-be. Azt hittem megpukkadok!!!

Az enyémhez nem volt semmi, kisebb a teljesitménye is mégis sokkal drágább volt.

2011. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár én direkt nem vettem diffúzorosat mert az én hajam olyan mint az oroszlánsörény, dús és kezelhetetlen sprőd képtelenség beállitani hogy normálisan álljon. Ezért én nem is próbálkozom semmivel, általában lófarokban összekötve hordom.
2011. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Hol láttad ezt az egészen jó ajánlatot? Milyen márkájú? :)

2011. febr. 2. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy márkás darab, azt hiszem a Lidl vagy ALdi katalógusában láttam...
2011. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én most vettem 2000W osat 12000
2012. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!