Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 176 cm magas lányok! Hány...

176 cm magas lányok! Hány kilósak vagytok?

Figyelt kérdés
És kaptatok már olyan kijelentéseket, h pl. modelles a külsőtök?
2011. febr. 5. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
én pont 176 vagyok, most 58 kiló. akkor kptam ilyen kijelentéseket, mikor 52 voltam.
2011. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe:D Pont 176 vagyok. és 54-55 kiló között mozog a súlyom általában. 55-nél még sosem voltam több, fogyni szoktam néha (ha nincs kedvem enni:D).

Egyébként igen, a rokonságom és az ismerettségi köröm is tinikorom óta szekál azzal, hogy modellnek kellett volna mennem. Az alkatom talán meglenne hozzá (bár a mellbőségem csak 85, de ez most mellékes:D), az arcom pedig biztos (ha nem is állíthatom, hogy szép, mert az relatív, nagyon karakteres, határozott vonásaim vannak, ami tudtommal előny a modelleknél), de túl deviánsnak érzem én magam a divatszakmához...Mindig is hánytam a divattól, a modellkedéstől meg az egész felhajtástól :D

2011. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En 178 cm magas vagyok es 58 kg.

Es nagyon sovany...

Tudom, ez elkepzelhetetlen annak, akinek mas a testalkata, de en alapvetoen csontos, de izmos, szalkas vagyok, amikor jo formaban vagyok, akkor vagyok 62 kg (kemeny edzes mellett) es akkor mondanak modellalkatunak.

Lassan masfel eve abbahagytam az izomerositest, az izom lekopott rolam es csont es bor vagyok.

Ertsd:

jelen ezekhez a szerencsetlen lanyokhoz hasonlo sovanysagu vagyok: [link]

[link]

Es latod, ok modellek, tehat ez is nevezheto modellalkatnak.

De szerintem inkabb ez lenne a modellalkat:

[link]

Es en kb ilyen vagyok izmosan, 62 kilosan.


Tehat lathatod, hogy nagyon-nagyon relativ dolgot kerdeztel, nem erdemes osszehasonlitanu kulonbozo alkatu, csontozatu lanyok sulyat a sajatodeval, mert kepek nelkul nyilvan kover tehennek gondolhatnal az elso ket valaszolohoz kepest, ha azt irtam volna, hogy az en ideal sulyom 62 kg, mig nekik 55 kg alatt van.

2011. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lányok!:) Azért tettem fel a kérdést, mert fogyókúrán vagyok, s nem tudom, h mi lenne az a testsúly, ami modellesnek nevezhető:) Nem akarok modellkedni, csak olyan kinézetre vágyom. Eddig úgy gondoltam, h 60 kilónál megállok, most azonban kicsit elbizonytalanodtam...
2011. febr. 5. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Picit picibb, de a közelében vagyok 174 centivel és 53 kilóval.

Mondták már, hogy legyek modell, de úgy kell az nekem, mint macskának a búvárkodás...

2011. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

A harmadik valaszolo vagyok!


Nehogy ezt csinald! Latod, epp ezert irtam, amit irtam. Lehet, hogy a masodik valaszolo 54 kiloval tunik modellalkatnak, de lehet, hogy te mar 60-nal is annak tunsz, foleg ha nem csak fogyokurazol, hanem sportolsz is!

(Nem a masodik valaszolot akarom megbantani, felreertes ne essek!)

Az izom sokkal surubb, mint pl a sima husi, lehet, hogy rajtad izom van inkabb, az sulyra sokat nyom, centiben meg mondjuk eppen olyan mereteid vannak, mint egy 52 kilosnak, akinek gyenge az izomzata.

A suly nem sokat szamit, lasd az en peldamat.

Ha mar nagyon akarsz viszonyitani, akkor inkabb centiket kerdezz, bar az is csak tapintasig jelent valamit, mert inkabb legyen egy comb par centivel vastagabb, de kemeny es feszes, mint vekony es lottyedt!

2011. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
én 178-hoz vagyok 65 kiló :D
2011. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

én most 62 vagyok, kicsit magasabb 176-nál, és olyan nagydarab, hogy ha valaki piszkál simán kitaposom a beleit.


nem tudom elképzelni, hogy valaki 58-62 kg-san modellalkatnak tűnjön.

2011. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ah, a vegen meg merges leszek es azt fogom hinni, hogy meg vagyok hazudtolva. :-)

Az elso kepen kb 60 kg vagyok es ez nem az edzeses idoszak.

[link]

A masodikon kb 62 kg az izmos korszakbol.

[link]

A harmadik 63 kg korul, viszont mar harom honapos kismamakent, amibol mondjuk a felso miatt nem igazan latszik semmi.

[link]

De az nyilvan mindegyik kepen latszik, hogy nem epp kover diszno kategoria annak ellenere, hogy hatossal kezdodik a sulyom.

Es most ettol joval vekonyabb vagyok, nem vekony, kifejezetten sovany 57-58 kg korul. En nem szeretnem elkepzelni, hogy milyen lehetek 52-54 kilosan...

Vagy esetleg o szamit modellalkatnak?

[link]

Mert o mar sajnos nem el, epp ma olvastam. :-(

2011. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Az, hogy hány kilónál állj meg az alkatodon és a csontjaid nehézségén is múlik. Szóval ne kilóra mérd, hanem inkább akkor hagyj fel a fogyókúrával, ha te úgy érzed, hogy már nincs rajtad felesleg, viszont még nem vagy csonti :)
2011. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!