Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 176 cm magas lányok! Hány...

176 cm magas lányok! Hány kilósak vagytok?

Figyelt kérdés
És kaptatok már olyan kijelentéseket, h pl. modelles a külsőtök?
2011. febr. 5. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 2. vagyok, nem bántottál meg egyáltalán. Egyetértek azzal amit mondasz. Egyébként szerintem én viszonylag könnyű csontozatú lehetek, lévén h pl. látható hasizmom és combizmom van az 54-55 kilómmal. De pl. a húgom 174 centihez 50! kiló, és ő még izmosabb mint én, és nem állnak ki a csontjai. Szóval abszolút alkat meg csontozat kérdése a dolog, és egy izmosabb lány 60 kilóval is lehet vékony bőven.
2011. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
en kb. 178 vagyok, es hozza 58 kg.. sokan mondjak, hogy modellkednem kellene. sportolok rendszeresen amugy. tavaly amikor sokaig beteg voltam, akkor 48(!!) kg voltam, es akkor azt mondta mindenki, aki latott, hogy 'borzasztoan' nezek ki. es amikor utana lassan kezdtem osszeszedni magam, 53 kg-osan is azt mondta mindenki, hogy tul vekony. es meg most is azt mondjak az 58-ra..:D
2011. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!