Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválásra hogy hat a fogyás?

Tetoválásra hogy hat a fogyás?

Figyelt kérdés
Még nincs tetoválásom, de nagyon szeretnék többet is. Imádom a tetoválásokat, sokat néztem utána de egy valamire nem tudom a választ. Van egy olyan 30-40 kiló súlyfeleslegem :S És ha most tetováltatnám a testem és utána mondjuk lefogynék akkor a bőröm alkalmazkodna? illetve maga a tetoválás hogy változna? Érdemesebb inkább akkor tetováltatni ha teljesen sikerül lefogyni? Csak mert már nagyon szeretnék van már egy ötletem ami az egész hátamat lefedné. Illetve gondoltam hogy a vádlimra rakok mert azon van a legkevesebb zsír és az már csak izmosodna max nem sokat csökkenne méretre.
2011. febr. 24. 19:58
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem kicsit várj még a tetoválással mármint ami a hátadat illeti, de a vádlidra szerintem simán! Bár attól is függ, hogy milyen tempóban fogysz, mert ha lassan akkor a bőröd is tud alkalmazkodni a fogyáshoz de ha viszont gyorsan fogysz akkor könnyen megnyúlik a bőröd. :)
2011. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!