Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy állandó...

Csak engem zavar, hogy állandóan azzal foglalkoznak az emberek, hogy lebeszéljenek másokat az olyan márkákról, amik állatokon tesztelnek?

Figyelt kérdés

Senki ne értse félre, nagyon szeretem az állatokat, nekem is van.

De szerintem semmi értelme, ha lemondok egy jó termékről, csak mert a gyártó hülye.


Nem menekül meg egyetlen állat se, ha én, egy ember a 6 milliárdból ezen a kicsiny nem veszek néhány márkától semmit.


2011. márc. 17. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon tipikus, felelőtlen hozzáállás. Ugyanaz, mint az, hogy "én egyedül öntöm bele a klóros vegyszert az óceánba, nem lesz az baj" - mondja több milliárd ember...


Ha szereted az állatokat, ne úgy fejezd ki, hogy megsimogatsz egy kutyát, meg ránézel, hogy cuki, hanem segíts rajtuk. Mert ez álszent dolog.

2017. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!