Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném vékonyabbra szedetni...

Szeretném vékonyabbra szedetni a szemöldökömet, de anyu ellenzi. Hogy győzhetném meg?

Figyelt kérdés

Fekete haj, kreol bőr...innen egyből érthető, hogy (sajnos) a szemoldököm is elég vastag. Anyum engedi igazíttatni (kozmetikussal, nem magamnak!), de vékonyabbra szedetni már nem. Vitáztunk már ezen, de nagyon felidegesíti a gondolat, hogy változtassak magamon, hisz véleménye szerint nem szabad nagy változásokat beiktatni magunkon, ha egyszer ilyennek születtünk. 13 éves vagyok, mondhatni szép lány, viszont ez nagyon bezavar az arcomba! Azt mondja, 18 (!!!) éves koromig nem nyúlhatok a szemöldökömhöz. Szörnyen idegesít, gyakran társaságban is feszültebb leszek, mert zavar, nem érzem jól magam.

Anyu hajthatatlan, az ilyen dolgokban amit eldönt, az úgy is lesz...mit tegyek?


2011. márc. 29. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mész a kozmetikushoz, csináltasd meg. Mit tud tenni? Semmit...
2011. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem értem anyukádat... de tényleg nem. hát szerintem titokban ne csináld meg, mert úgy hangzik, mintha abból utána veszekedés lehetne. szerintem próbáld meg rábeszélni valahogy!
2011. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekelne hogy mit mond, elmennék és megcsinálnám. ha már egyszer ki van szedetve nem tud mit csinálni.

amúgy is ez hülyeség. 18 éves korodig? úristen...

2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd a kozmetikusnak, hogy minden alkalommal egy picit vékonyabbra szedje. Így észrevétlenül hónapról hónapra vékonyabb lesz, talán fel sem tűnik majd anyudnak.
2011. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van,utolsónál a pont.Egyre vékonyabbnál nem veszi észre,mintha egyből vékonyra szedetnéd...Amúgy szerintem meg anyukád örülhet,hogy ebben a világban csak ennyi a kívánságod...:)

Szép legyél,sok sikert!

2011. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd kipróbálom akkor a fokozatos változatot :)
2011. márc. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!