Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Elszúrtam a szemöldö...

SEGÍTSÉG! Elszúrtam a szemöldökömet, most mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Én hülye neki álltam szedegetni a szemöldökömet, az egyiket sikerült elviselhetőre, mondom megpróbálkozok a másikkal is. De annak a vége nagyon vékony lett, és rohadt idiótán nézek ki, hogy a 2 szemöldököm még csak nem is hasonlít egymásra, plusz amit elszúrtam, az az elején tömzsi vastag, a végén meg ceruza vékony!! Ahj, mit csináljak most?? Mennyi idő míg megnő a szemöldök?! :'(


Képen ilyen.....


[link]


Szóval látjátok, egyáltalán nem hasonlít a 2,még talán képen elviselhetően néz ki, de így, élőbe meg főleg...!!!! :( Mit csináljak most?!


2011. ápr. 17. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem is gáz, helyedbe a vastagabb részt is kiszedném úgy nem ütne el:)
2011. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem látom olyan borzasztónak. Szedd ki kicsit a másik felét is, aztán utána hagyd őket visszanőni. Esetleg vastagítsd szemöldökceruzával.
2011. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én amikor vashiányos voltam, már a szemöldököm is csomókban hullott, rendesen foltokban hiányzott, a cerka segített.
2011. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Használj szemöldökceruzát. És idővel majd visszanő. Ha pedig szereted vékonyabban is akkor a másikat is szed igy ki. Bár nekem kicsit furcsa az eleje vastag és a vége nagyon vékony.
2011. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerencsésebb vagy mint én, én kihúztam 1 szemöldököm, begyulladt, és mivel midngi vizsketett vagy valami állandóan ott piszkáltam, és észre se vettem de kihúzkodtam a szemöldököm annyira hogy így nézett ki a kettő:

_____ _____

/ \

\

2011. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nah a szóközöket elcseszte, mind1, az egyikből hiányzott 1 centi és mivel bazihülyénnézett ki, amásikat nem szedtem ki
2011. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elején azért vastagabb, mert nem terveztem ilyen vékonyra, véletlen lett ilyen... :/ Szerintetek akkor a másikat is szedjem ki ilyenre, hogy kicsit hasonlítsanak? Bár ez az 1 is (amit elszúrtam) hülyén néz ki így, akkor mind a 2 hülyén nézne ki. :/
2011. ápr. 17. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:

nem vészes az. ha nem tudnám hogy ez egy elszúrt szemöldök, eszembe se jutna xD bár nem vagyok nagy szemöldökszakértő:D

18/F

2011. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

de buta vagy! szép lett :D

szemceruza, esetleg szedd ki a másikat jobban.

ha nem tetszik hogy az elején tömzsi, akkor ritkítsd meg azt is. de szerintem felesleges

2011. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! :')
2011. ápr. 18. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!