Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rövid vagy a hosszú haj...

A rövid vagy a hosszú haj "szexibb" lányoknak?

Figyelt kérdés
A rövid vagy a hosszú haj jobb? (milyen rövid/hosszú) És milyen színű haj tetszik nektek, fekete, vörös, szőke, vagy barna?
2008. febr. 10. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
szerintem a hoszzú, szőke vagy barna.
2008. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Hosszú haj,ami derékig ér.Csakis ilyen lányok jöhetnek szóba,a kopasz punci már alap,mint a levegő vétel.
2009. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Hát nem tudom szerintem ízlések és pofonok

Nekem pl rövid hajam van de mindenhol azt írják hogy a hosszú a szép!Na jó a nyakamnál egy icsit tovább ér...A színe meg mindegy csak ne zöld

2009. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Rövid
2010. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
64%
hát nekem a hosszab szőkés barna haju csajok jöhetnek szoba a rövid az tré, nem csajos nekem eddig csak hosszu haju csajam voltak de a sia barna meg a sima szőke is bejön mérmint hogy az egész szőke vagy barna
2010. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hosszú fekete haj....:-) (de Sugár ez a csaj)
2011. jan. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
egyéntől függ:) pl nekem eredeti szőke hajam van és középhosszú volt de levágattam és kicsit extrém, de sokkal jobban kiemeli az arcomat:) ugyhogy egyáltalán nem bántam meg hogy levágattam és még egy pozitivum: nem lóg a barátom szemébe ha én vagyok felül:P
2011. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Hosszú fekete vagy barna haj
2011. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 superbayern válasza:
61%
sztem a hosszú haj a legszexibb!!! azért lány egy lány, mert hosszú a haja!!! :):):) najó amúgy ez nem így van... de sztem téynleg a hosszú haj a legszexibb :) az a nőies :)
2012. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
82%

Párom hosszú haj párti volt, még fiatal koromba volt rövidebb hajam.

Viszont bizonyos okokból praktikusabbávált nekem a rövid haj. Nagyon sokat dilemáztam hogy lemerjem e vágatni, páromat kérdezgettem h nem haragudna e és ahogy lehetne vissza növeszteném.

Hát olyan jól áll, hogy ha frufrum meg nő ő szereti vágni és igazitani az egész hajamat.

Nekem is jobban be jött a rövidebb haj (leghosszabb rész állig ér)

2012. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!