Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldökpiercing csak a...

A köldökpiercing csak a nagyon sovány és lapos hasú lányoknak állnak jól?

Figyelt kérdés
Szeretnék köldök piercinget.. nem vagyok kövér de soványsem...63kg vagyok és 172cm magas.. csak kicsit erössebb vagyok csípőben
2011. okt. 9. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a vékonyaknak áll jól. De láttam már 100 kilós csajnak is. Szóval ha neked tetszik,akkor mit számit a súlyod?
2011. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vékonyaknak áll jól, de ezzel a súllyal nem lehetsz olyan nagy darab
2011. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mutogatni akarod? Ha nem, akkor csináltasd meg.

Én a magam örömére szúratok piercingeket, nem azért, hogy másnak tetszik-e.

2011. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, mutogatni akarod? Ha nem, akkor csináltasd meg.

Én a magam örömére szúratok piercingeket, nem azért, hogy másnak tetszik-e."

Erről szól a dolog, és akkor meg nem mind1, hogy 50 kg vagy, vagy 80?

Én 70 kg-osan csináltattam (165 cm vagyok), de akkor sem volt hordóhasam, nem állt rosszul, viszont nem hordtam rövid felsőket akkor sem. Strandon, bikininben volt csak látható. (Most 65 kg vagyok, de mivel szültem, van néhány stria a hasamon, topokat most sem hordok amúgy sem. De a piercing megmaradt:-))

2011. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aztthiszem h meg fogom csináltatni.. és nem akarom mutogatni csak ma mittudomén tesiórán meglátnák a hasamban akkor attól félnék h azt mondják h nem áll jól...
2011. okt. 10. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől ne félj!

Senki nem fogja mondani neked, még ha így is gondolja vki (bár nem tartom ezt sem valószínűnek), és nem hiszem, hogy majd téma lesz a hátad mögött, hogy "Láttátok, xy-nak köldökpiercingje van, ugye milyen sz@rul áll neki?"

:-D

Ha szeretnéd, nyugodtan csináltasd meg!;-)

2011. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást =)
2011. okt. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!