Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rosszul...

Szerintetek nagyon rosszul áll rajtam ez a cucc? Mert meg szeretném venni. Csak nem nézek ki benne nagyon kövérnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszi előre is a válaszokat.:) Nem baj ha azt írjátok,hogy szarul áll.:) Mert akkor nem veszem meg.


2011. ápr. 14. 14:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komikat, akkor inkább nem veszem meg. Am. 5ezerbe kerül.
2011. ápr. 14. 16:36
 12/22 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2011. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 14. 17:23
 14/22 anonim ***** válasza:
Sztem is jól döntöttél. Amúgy jól állna, csak a ruha nagyon nem néz ki jól.
2011. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

látom mindenki beoltott, pedig nem olyan rossz :) viszont szerintem ha mindenképp tetszik az overál, akkor rövidnadrágosat vegyél, az sokkal csinibb, valami ilyesmit: [link]


csak egy tipp volt, de úgyis jön a jóidő :))

2011. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én se értem ezt a leszavazást.. szerintem nagyon csini,és nagyon jól is áll :)) de szerintem is jobban járnál a rövid szárúval, nekem is olyanom van, és nyáron tökre ki tudom használni,mert nagyon kényelmes és nincs benne melegem :)) jah és ráadásul neked csini vékony lábaid is vannak, szóval garantált a siker! :))
2011. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:) Utolsó te hol vetted a rövidnadrágosat? :) Mert eddig olyat még nem találtam.:/
2011. ápr. 14. 18:35
 18/22 anonim ***** válasza:
én megvettem az oly ritka pillanatok egyikében,amikor betévedtem a New Yorker-ba :DD nem nagyon szeretek ott vásárolni,mert mindenki azokat a ruhákat hordja, de ez annyira megtetszett hogy képtelen voltam otthagyni :)) de ez még nyáron volt.. úgyhogy nemhiszem hogy még megvan nekik, de ha folyamatosan nézed az árukat több üzletben, (H&M,Zara,stb.) akkor biztos elcsípsz egyet :)) vagy esetleg add meg valamid, e-mail címed és hasonlód, és rádírok ha látok egyet ;)) :)
2011. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Értem.:) Akkor megadom az e-mail címemet.:) Mert faluban lakom, Debrecen van hozzánk a legközelebb. És azért nem szoktam minden héten bejárni.:) bogiii92@citromail.hu :) Nagyon nagyon szépen köszönöm előre is.:) Ja és mindenkinek zöld kezet adtam.:)
2011. ápr. 14. 18:48
 20/22 anonim ***** válasza:
nincs mit,nagyon szivesen!! :))
2011. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!