Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt mennyit lehet...

1 hónap alatt mennyit lehet látványosan változni?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdésem elég összetett,de ezt a kategóriát tartottam rá értelmesnek.

Összecsaptak a hullámok a fejem felett,nem érzem magam értékes embernek nőnek.Tudom,mik a hibáim,de mégsem tudok rajtuk javítani,folyamatosan kiújulnak és szeretnék ezektől megszabadulni.

A másik,a külső változás.1 hónap alatt vissza tudom állítani az önbizalmamat,hogy legyen pozitív kisugárzásom,ha igen,hogyan?

1 hónap alatt meg tudok annyira változni,hogy egy teljesen úgy én legyek? Tippek,ötletek?

Eddig tornacipőt hordtam,most elő szeretném hozni a nőies énemet(magassarkú hétköznapra kizárva),szolárium,hogy barnább legyen és egy új frizura,valamint edzés?

Igazából kb. 1 hónap múlva fogok találkozni az exemmel,és ha összefutunk szeretném,ha elkápráztatnám (nem szeretném újrakezdeni,csupán megmutatni,mit vesztett..)


2011. ápr. 28. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de ismerős a szitu :) ugyanígy voltam 1 évvel ezelőtt. Azt kell mondanom, hogy minden akaraterő kérdése :) A belső változáshoz jó, hogy tudod mik a hibáid, de tenned is kell ellenük. Ha pl. hirtelen haragú vagy, akkor jusson eszedbe mindig, hogy elszámolsz 20-ig. De ezt konkrétan akkor lehetne megmondani ha tudnám, mik azok a hibák :)

A nőies én is jó ötlet. Szerintem hordj balettcipőt, az nőies is és kényelmes is. :) a szoli jó ötlet (de ne vidd túlzásba, az is csúnya tud ám lenni!) és csináltass valami új hajat. Festesd be valami jó színre, ha akarsz, fazont is csináltass újat. Kezdj el rendszeresen mozogni, futni, otthon tornázni. Ha ezek mind megvannak és nem csökken a lelkesedésed, biztos lehetsz a hamarosan jó eredményben ;)

2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szoliról, balettcipőről meg a többiről: ez nem biztos, hogy egy nőies "én", vagyis TE, hanem egy tucat és átlagos lesz.

Először találj rá arra, mi tetszik igazán, és magadból hozd ki a maximumot. Ne egy luxusk... izé... plázacica akarj lenni, hanem TE.


Egy nap alatt is rengeteget lehet változni, egy új frizura, jó smink, jó ruhatár sokat dob rajtad.

Egy hónap alatt teljesen ki lehet cserélődni, tényleg csak akarni kell.

2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát ugyanúgy hordom tovább a tornacipőimet,de imádom a nőies ruhákat,csak eddig nem igazán foglalkoztm ezzel az énemmel,csak buliba:)

a hibám többek közt a hirtelen haraguság,és akkor tényleg nem jut eszembe 20-ig számolni,és nagyon meg tudom az embereket bántani a meg nem gondolt mondásaimmal,viselkedéseimmel,és hogy hamar megsértődök,ha valami nem úgy alakul,ahogy én akarom,egyből inkább visszavonulok,ahelyett,hogyha tudom,hogy ez nem megoldás,azt tegyem,ami miatt mégis alakulna:)

Hajszínt nemrég váltottam,ezért azt nem szeretném,max. jobban kiszőkülni:)

2011. ápr. 28. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te ezt az egészet az exed miatt csinálod... Tudom mire gondolsz én is annak idején ebbe a csapdába estem. Szerintem lépj túl rajta és ne akarj neki tetszeni, mert pofára fogsz esni, hisz nyilván azért szakított veled, mert már nem szeret. Hiába öltözöl ki, leszel nagyon kedves ez már mit sem fog érni nem tudod elkápráztatni. Lehet észre se fogja venni(a pasik agy máshogy működik mint a mienk)...1 hónap alatt a sportolás eredménye sem észrevehető.

Magadért csináld, NE érte!

25N

2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

magamért csinálom mert nem vagyok elégedett magammal:)

de szeretném ha ő is látná,hogy mit vesztett,egyébként nem azért lett vége,mert nem szeret:) szeretnék megújulni,mindenhol tanácsként láttam,hogy ilyenkor jót tesz,és én ezt a változást már régóta terveztem,de sose vágtam bele,mondván,úgyis azt szereti,aki vagyok,de mivel nincs,mostmár újításra van szükségem:)

2011. ápr. 28. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon magam alatt voltam. Elkezdtem neten keresgélni, hogy depresszió után, hogy lehetne változtatni magunkon. Találtam egy nagyon jó oldalt aminek már nem tudom a nevét, de kerestem szerintem már nincs is meg. De ott nagyon jó ötletet írt le. Nagyvonalakban elmondom miről szólt. Mindent fel kellett osztani. Szóval úgy, hogy család,szórakozás, iskola vagy munka, külső és igy tovább. És leírni, hogy mi az amit nem szeretnél és mi az amit szeretnél. Most példának írom, hogy az iskolánál úgy volt, hogy mondjuk felírod milyen nyelven tudsz. De szeretnél mondjuk más nyelvet is tanulni akkor kitűzöd célul, hogy napi mondjuk egy órát tanulsz. Persze utána kitartás, erő kérdése, hogy sikerüljön is betartani.

Lehet ez most furcsán hangzik, de szerintem a lényeget lehet érteni.

2011. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon hasznos volt,viszont a hirtelen harag ellen nem tudom hogy kéne tenni:)
2011. ápr. 28. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezeket ajánlanám: volt régen egy műsor, az volt a neve, hogy Tíz évvel fiatalabb (10 years younger). A youtubeon vannak róla videók. Érdemes ezeket megnézni (igaz itt használnak néha plasztikai műtétet, de nem is ez a lényeg!) vannak benne jó tippek öltözködésre, sminkre, frizurára. Egy fodrászra mindenképp szükséged lesz, egy jó sminkre, esetleg valami nőiesebb ruhára. Én a helyedben, ha már sportosabb vagy, úgy keverném a nőiessel, hogy balerinacipőt húznék, cicanadrágot és rá egy romantikus stílusú hosszított blúzt. A hajba lágy hullámok, néhány csinos kiegészítő, és máris jobban érzed majd magad! remélem tudtam kicsit segíteni én is. :) Hajrááá!!
2011. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igeeen ,köszönöm:))))
2011. ápr. 28. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:

A belsőd megváltoztatni lesz nehezebb, szerintem ahhoz kell nagyobb munka. Jó, ha felírod, hogy mik a pozitív, és mik a negatív tulajdonságaid, melyiket mivel tudod ellensúlyozni. Például tűzd ki, hogy mindennap meg kell dicsérned 2-3 embert, hogy mondjuk milyen csinos ma, igazán szép a felsője stb., DE csak az őszinte bókok számítanak:) máris kedvesebb leszel, és jobban fogod magad érezni. Mindig legyél társaságban, próbálj bekapcsolódni, légy aktív minden téren. A hirtelen harag nehéz ügy, csak annyit tudok rá mondani, hogy tényleg elhatározás. Ha valaki felidegesít, gondolj a személy jó tulajdonságaira, meg a tiedékre, hogy nem illik hozzád ez a stílus, hogy így viselkedj, és ahelyett hogy felhúzod magad, gondolkodj el, hogy miért is zavar ez a helyzet annyira.

A külsődhöz: ne ész nélkül vágj bele. Nézegess, magazinokat, kirakatokat, keresd azokat a darabokat/stílusokat, amik tetszenek. Vedd számba az adottságaid, mi az amit ki kellene emelni, mi az amit inkább kicsit leplezni kellene. Jó, ha segít egy jó barátnő az "átalakulásban". Itt is határozd el, hogy mondjuk kezdetben minden héten 2-3szor igen nőcis leszel (még ha reggel inkább a tornacsukához is húzna a szíved), a pozitív visszajelzések igazolni fogják, hogy jól döntöttél:) sok sikert, és kitartást!:)

2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!