Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal (kép) van...

Ilyen alakkal (kép) van esélyem hogy 1 hónap alatt helyrejönnek (jobb legyen az alakom)? Hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen az alakom? Nagyon rossz? Miben változtassak?

[link]

[link]

[link]

[link]


14 éves vagyok... csak annyi hogy tudom, hogy nagy a hasam... meg szerintem a fenekem is.. mármint ha mondjuk hátulról nézzük akkor semmi baja, hanem ha oldalról nézzük, akkor nagyon hátramegy.. vagy nem is tudom hogy fogalmazzak... :D az lenne hogy kb 1 hónap (mondjuk 27-ke környékére) rendbe tudnám hozni magam? hogy a derekekam karcsúbb legyen, hogy a fenekem valahogy helyre jöjjön, hogy a combom vékonyabb legyen.. stb. Hogyan lehetne???


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 2. 18:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

a lábaddal és a fenekeddel nincs semmi gond

a hasadon van mit alakítani, de 14 évesen ez sem fontos, hisz úgyis nyúlni, nőiesedni fogsz még

görkorizz sokat, az formál!

20/L

2011. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nekem tetszik hogy kislányos az alakom... :D
2011. máj. 2. 20:06
 13/23 anonim ***** válasza:
ja és nagyon szép bőröd van :)
2011. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen milyen alakot szeretnél, ha nem kislányosat? :) nem vagy kövér egyáltalán, sportolj, ha mindenáron szeretnél valamit tenni az ügy érdekében.
2011. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

a bőröm színe szép??? XD

egyébként az osztályomban már nagyjából mindenki olyan "nőisesen" néz ki (tényleg, tehát nem ilyen kislányos mint én)... :D néha én is vágyom rá... de aztán ezek a vágyak egy idő után elmúlnak :D

2011. máj. 2. 21:17
 16/23 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki rákérdezett, hogy későn érő vagy-e.

Sportolj, erre nagyon nem tudsz hatni, a derekad vékonyabb, a hasad laposabb, a csípőd szélesebb, a melleid nagyobbak lesznek még, de ebbe szerintem nem nagyon tudsz beleszólni. :) Ha szereted, akkor élvezd ki, nyugi, te is leszel olyan, mint a többiek. :D

/Nem megbántani akarlak, de ha többnek akarsz kinézni 12-nél, akkor ezeket a fürdőruhákat hanyagold. Persze nem erőszak a disznótor. :):)/

2011. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kislányos alakod van, tehát 12 évesnek nézel ki.

Kocogj a barátnőddel és az alakod is formásabb lesz a hasad eltűnik.

2011. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
iszonyat vékony vagy, szerintem izmosodhatnál.
2011. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én szeretem az ilyen szoknyás fürdőruhákat... szerintem ezeket fogom hordani, mert nem zavar hogy nagyon kislányos leszek tőle.. csak az a bajom hogy pl ha oldalról nézitek az edeti képen, akkor pl a combom ott felül... úgy előremegy... :( meg a hasammal van sok bajom... meg a vádlimmal hogy túl sok.. nagy nem is tudom hogy fogalmazzak... meg a combom is vastag... :(
2011. máj. 4. 20:02
 20/23 anonim ***** válasza:

Csodás alakod van, de azok a fürdőruhák szörnyűek! Tényleg hordj bikinit, nincs a hasadon felesleg. A has szexi, mutasd meg! Bikini nem csak nagy mellre van ám...


http://www.youtube.com/watch?v=1W6JqGBex24


A barna hajú lánynak kicsi a melle, mégis dögös! :D


Ha meg mindenáron takarni akarod a feneked, akkor se hordj ilyen szoknyás 'valamit'! Így még kislányosabb leszel.Inkább vegyél fel ilyen rövidnadrág szerű alsót:


[link]


[link]


[link]



De semmilyen körülmények között ne hordj ilyen kislányos dolgokat! Sokkal nőiesebb lehetnél ilyenekben:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Viszont ha mindenáron takarni akarod a hasad, akkor is ilyen fürdőrucit vegyél:


[link]


[link]


[link]



És egyébként tényleg irigylésre méltó az alakod! A fiúknak is ez tetszik! ;) Szép, formás a feneked is! Mások ölnének ezért.


Fontos, hogy legyen önbizalmad, hiszen a kisugárzás rengeteget számít! Mindig mosolyogj, lehessen rajtad látni, hogy boldog vagy a testedben! Sokkal kívánatosabb leszel! ;)


Remélem segítettem!

2011. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!