Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal (kép) van...

Ilyen alakkal (kép) van esélyem hogy 1 hónap alatt helyrejönnek (jobb legyen az alakom)? Hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen az alakom? Nagyon rossz? Miben változtassak?

[link]

[link]

[link]

[link]


14 éves vagyok... csak annyi hogy tudom, hogy nagy a hasam... meg szerintem a fenekem is.. mármint ha mondjuk hátulról nézzük akkor semmi baja, hanem ha oldalról nézzük, akkor nagyon hátramegy.. vagy nem is tudom hogy fogalmazzak... :D az lenne hogy kb 1 hónap (mondjuk 27-ke környékére) rendbe tudnám hozni magam? hogy a derekekam karcsúbb legyen, hogy a fenekem valahogy helyre jöjjön, hogy a combom vékonyabb legyen.. stb. Hogyan lehetne???


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 2. 18:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
háááát köszönöm! viszont a hasam tényleg nagy.. és van azért rajta felesleg... :D
2011. máj. 7. 17:32
 22/23 Ciccamicca válasza:

Szóóóóval... azt a baromságot, hogy kövér vagy gyorsan felejtsd el, azzal a pöttyös fürdőruhával együtt. Nagyon szörnyű és kövérít is.

Szerintem semmi baj nincs az alakoddal, ugyanilyen vagyok én is, talán a fenekem még nagyobb is egy pindurkát, a melleim is valamennyivel, de amúgy pontosan ilyen vagyok.

A kislányos fürdőrucik miatt pedig lehet, hogy tényleg 12 évesnek fognak nézni, amit lehet hogy szeretsz, de lehet, hogy másoknak nem jön be(de persze nem kell hallgatni más véleményére, de ha sokszor hallja az ember, és nem akar változtatni rosszul tud esni, tapasztalatból mondom) és és cikizni fognak. Majd a végén linkelek egy fürdőrucit, ami optikailag megnöveli a melleket(de természetesen nem ez a lényeg), és szerintem illene az alakodra. Amúgy meg divatos is, és ha azt az 5680 Ft-ot nem sajnálod rááldozni jó választás lehet. De persze csak ha tetszik.^^

Ha pedig nagyon zavar a hasad, én azt ajánlom, ami nekem is bevált: kocogj minél többet és ha teheted ússz is! Ez utóbbi nem csak, hogy formálja az alakodat, de a testtartást is javítja.

Nem tudom más észrevette-e de pár képen, olyan furcsán előrehajolsz, nem húzod ki magad, ez pedig nem szép, főleg egy lánynál. Húzd ki magad, és légy büszke az alakodra, valóban sokan ölnének érte. Az pedig, hogyha elfogadod magad, sokat segít, legyél magabiztos és mosolyogj minél többet, nagyon sokat dobhat a kisugárzásodon, megjelenéseden.

No és mivel hosszú szövegelésem végére értem, itt van a link a fürdőruciról:

[link]

2011. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
az előrehajlás azért volt, mert 2 mp-re akartam beállítani az időzítést... és valahogy mindig úgy jött ki, hogy amikor befutottam, akkor így picit előrehajoltam... :D de köszönöm a választ!
2011. máj. 8. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!