Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi különböztet meg egy 20 egy...

Mi különböztet meg egy 20 egy 25 és egy 30 éves embert arcra? Miért látjuk az egyiket fiatalabbnak, a másikat öregebbnek?

Figyelt kérdés
bőre miatt, vagy mi? :S
2011. máj. 3. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Idősödve általában karakteresedik az arcunk és igen a bőr is. Hogy mennyire feszes ill ráncos, de a haj is fontos; dús/ősz-e. A karakteresedésről annyit, hogy tegyél egymás mellé magadról mondjuk egy 8 és egy 14 éves kori képet, látni fogod miről beszélek:)
2011. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom, de mitől karakteresedik? mitől lesz karakteres valaki arca?
2011. máj. 3. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szem is nagyon sok mindent elárul valakiről.Azt is,hogy ki mennyire fiatal,vagy idősebb.A fiatalok szeme többnyire nagy,és "csillogó",és ahogy múlnak az évek,egyre kisebb lesz,és kisebb lesz a víztartalma,mint ahogy a bőrnek is,és a szem körül finom,vagy kevésbé finom ráncok keletkeznek.
2011. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az arc vonala is sokat valtozik, nemcsak a rancok miatt latjuk az idosebbeket idosebbnek. En 23 eves koromban vettem eszre, hogy van egy mimikai rancom, ami addig nem volt. Mashogy nezek ki tole es ezek az apro valtozasok folyamatosan mennek vegbe, igy nagyreszet eszre sem vesszuk magunkon meg a testsuly is valtozhat es az is sokat valtoztat az arcon. A tul vekony (csontos) arc oregit, ahogy a tul pufi is. Pl. a ferjem 20-as eveiben szedett magara es mar nincs olyan kisfius arca.
2011. máj. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés.. Én 25 vagyok, de sokan 17 körülinek néznek, így egy üveg sört se vehetek személyi nélkül. :D De egyébként én látok apró változásokat az arcomon, nem tudnám így megfogalmazni mi változott, talán 20 évesen még babásabb volt az arcom, meg pufibb is.
2011. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most 20 éves vagyok, nem rég nézegettem a 2 éve készült ballagási képeimet. Teljesen ledöbbentem mennyit változtam ennyi idő alatt... A mostanihoz képest olyan babás arcom van, azóta tényleg sokat karakteresedtem. Kíváncsi vagyok mi lesz 5-10 év múlva... Biztos akkor is ilyesmivel fogok szembesülni.

Az hogy kin mennyire tűnik fel az öregedés a genetikán múlik.

Pl. ismerek olyan 30 éves nőt, akit 22 évesnél többnek biztos nem mondanál, viszont egy másik 30-as nő arcbőrén teljesen látható a kora.

2011. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és hogy csinálod? :D
2011. máj. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!