Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nezek ki?...

Szerintetek hogy nezek ki? Oszinte választ kerek.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 19. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sportolhatnál.A fekete haj öregít.Amúgy nem vagy csúnya.
2011. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Sose értettem miért jó felrakni a netre a képünket és megkérdeni: "Hogy nézek ki?"

Legyen egészséges önbizalmad és önkritikád, és akkor rendben lesz a dolog. :)


Egyébként nekem szimpatikus lánynak tűnsz. Nem vagy tucat, nem vagy sablon. Látszik, hogy van egyéniséged. Alakod rendben van, arcod aranyos. 10/8

18/L

2011. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz rendesen felöltözni. Tudnod kéne, hogy ezt a ruhát nem neked találták ki. Nem kövér vagy, mert van alakod, de azért nem így kéne öltözködnöd, megjegyzem másnak sem. A fél melltartód kilóg, igazán vehetnél egy pántnélkülit ilyen ruhákhoz. Ha jól látom bokacsizma van rajtad? Na azzal aztán megkoronázod az egészet, mert tovább rövidíti a lábad.

A pofid helyes, egy világosabb, természetesebb színű hajjal jobb lenne szerintem (festett amúgy?), a smink kicsinyíti a szemed (amúgy dettó olyan, mint az enyém, szóval feketét ne, főleg ne így szétkenve).

Nincs veled nagy gond amúgy, de lenne mmit finomítani. :D

2011. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát fogyhatnál kb 5 kg-t.. De az arcod szép. :)
2011. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rohadt jól nézel ki, csini vagy, meg az arcod.. :D
2011. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
igazából csak annyi, hogy NAGYON előnytelenül vagy felöltözve!
2011. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Evelynn ***** válasza:

Hát őszintén.. nekem nem tetszel.

Sem arcra, sem testalkatra.


De nem tartalak csúnyának ettől függetlenül.

2011. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A melltartó nagyon gáz ahogy kilóg,erre egy kicsit oda figyelhetnél!

A hajad sem áll jól,öregít szerintem is!

2011. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tyűűű, szexi :)


Fenékre, meg hasra mehet még egy kis torna, aztán közel tökéletes leszel, nem csak majdnem közel tökéletes. De nem kötelező, így is nagyon jó.


Ja igen, és ne hallgass arra, aki azt írta, hogy világosabbra fessed be a hajad, naggyon jóó az a fekete, lehet csaj írta a világosabb hajszínt. Én viszont tuti pasi vagyok, úgyhogy rám hallgass szerintem :P

2011. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az arcod szép, de tényleg jobban kiemelné ha más lenne a hajszíned, pl. sötétbarna, vagy csokibarna.

a ruha szerintem is előnytelen, nagyon szép alakod van, de a lábadat rövidíti ez az összeállítás.

összességében 7/10

2011. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!