Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nezek ki?...

Szerintetek hogy nezek ki? Oszinte választ kerek.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 19. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és szerintem tök csini vagy.Amennyire megtudom ítélni a képről az alkatoddal sincs baj(habár egy nagyon picit fogyni kéne,de inkább tornázz szerintem és úgy feszesebb leszel)Amúgy örülök hogy végre nem csak pálcika-lányokat látok,hanem valaki olyat,akin van mit nézni/fogni.A pasik is jobban szeretik az ilyet,aki a pálcikákat szereti,hát...arra inkább nem mondok semmit.Az arcod gyönyörű és szerintem maradj meg a fekete hajnál.Olyan kevés lányt látok,akinek fekete haja van és fehér bőre(mert agyonszolizzák magukat),ami szerintem undorító és csúnya,nekem tetszik a fehér bőr(ami ironikus,mert én meg eleve barnabőrű vagyok :D)

Az öltözködésedre valóban figyelj kicsit jobban oda,de legalább végre van valaki rajtam kívül,aki megmerte mutatni,hogy 'Igen emberek rajtam van hús és nem akarok a gebék sorába beállni!'

A hajadra visszatérve,nem tudom,hogy növeszted vagy nem,de a hosszú haj nagyon előnyös lenne neked,tehát szerintem növeszd meg mindenképpen:)

2011. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
arcra nem vagy egy nagy szám,az alakod elég jó.30/F
2011. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fogynod és sportolnod kéne, mert hiába igényes a ruhád (mondjuk neked az sem az, mert kilóg a melltartód), ha a testedre nem vagy igényes. Kezdj el minél előbb sportolni szerintem. Az arcod átlag, a ruha nagyon előnytelen. Röviden ennyi.
2011. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!