Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Cigánymágnes" vagyok! Miért...

"Cigánymágnes" vagyok! Miért van ez?! Másnak miért nem tetszem?

Figyelt kérdés
16 éves "enyhén" hungarista leányzo vagyok.. Egyszerűen öltözök, nem aza "r*banc style": farmer/fekete nadrág, tornacsuka/acélbetétes, fekete felső, málha. Van 2 ajakpc-m meg 1 fültágitom, kissé homokora alakom van (amit utálok), erösen sminkelem magam sötét szinekkel, néha szemüveget hordok.. Mégis miért pont NEKIK tetszem igy? Sztem pont nemkéne... :S
2009. ápr. 6. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
htá talán mert jófej vagy velük vagy nemtom ha taszítani akarod őket mondj cigányos vicceketz xD
2009. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Hordj nagymagyarországos kitűzőt tegyél árpádsávos mintát a málhára meg vegyél fel piros-fehér-zöld karkötőt, hátha...

Bár így lehet, hogy majd inkább megvernek, szóval gondold meg...

2009. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
A ciganyoknak mindenki tetszik, nem valogatnak.
2009. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert az ellentétek vonzzák egymást.

Másrászt pedig: szerintem vágják a külsőd alapján, hogy mi vagy, és már csak azért is kikezdenek Veled, hogy letörjék a szarvadat....

Végülis nem hibáztatom őket, nem bírják az olyan antiszoc. embereket, mint Te és inkább bekóstólnak, de nem szerelemből, ne aggódj!

:-)

2009. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

van piros-fehér-zöld karkötöm. és kokárdám is ^^

persze, nem szerelemböl... de akkoris iszonyatosan megalázo egy magamfajta embernek!!! :S

2009. ápr. 6. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de nem sajnállak.

Aki felvállalja az ideológiai hovatartozását, az igenis ezt is vállalja fel!

És bocs, hogy ezt írom, de szerintem Te nem vagy elég érett az egészhez, mert nem jutottál még el oda a felfogásodban, hogy nem a külsőségeken múlik egy eszme vallása.

Egyébként örülj, hogy csak „tetszel” nekik….

2009. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

ha ez vagy, törődj bele. vagy öltözködsz és viselkedsz úgy, ahogy, és viseled a következményeket, vagy nem. te döntesz.

hungarista ribanc.

2009. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom ezért miért kell lehurrogni a másikat. És sztem az utolsó válaszoló tévhitben van a ribanc szó jelentésével, meg úgy még ezen kívül sok mindennel a szavai alapján, na de mindegy, most nem ő van középpontban:D:D

Szóval... én igenis örülök neki, hogy valamelyien szinten ebbe a csoportba tartozol, hogy hű vagy az igaz Magyarországhoz. Valóban fiatal lehetsz még, hogy ennyire számít Nálad a külső, de nincs is ezzel semmi baj, mindenki volt fiatal. Másrészt a kérdésedre a válasz valóban abban rejlik, hogy így csak hergelni akarnak. Én azt javaslom ne is reagálj rá, még egy szem mozdítással sem és akkor meglátjuk kinek törik le a szarva:D Vállald amilyen vagy, Büszkén!

2009. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg egész egyszerűen Te reagálod túl a dolgokat, és hozod összefüggésbe azzal, hogy pont a romáknak tetszel!

És nekem úgy rémlik, az önbizalmaddal is gondok lehetnek, mert valahol bemeséled magadnak, hogy csak nekik "tetszel", másnak nem, és szerintem itt nem a hungarizmusodon van a hangsúly, ezt Te valahol provokációnak szánod…

:S

(19:31)

2009. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A cigányoknak erősen tetszik az én rózsaszín hajam is, inkább örülj neki hogy nem megverni akarnak ezért :)
2009. jún. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!