Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni anyut? Mik szólnak mellette és ellene? Műköröm

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék műkörmöt, mert kicsik a körmeim, és ha picit is megnő, letörik.

persze nagyon tetszik is a műköröm, de nem az a hatalmas és tűhegyes.


mivel tudom meggyőzni anyut, hogy engedje?

mik szólnak a műköröm mellett?

és mik szólnak ellene?


előre is köszönöm:)

15L


2011. aug. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hallottál e a lakkzseléről,de szerintem abba simán belemenne anyukád is:) nézz utána.szerintem kevésbé roncsolja a körmödet mint a műköröm.

nekem van műkörmöm,mivel szar a körmöm és törik,és jó h nincs vele problémám 3-4 hétig,viszont ha felrakatod és úgy döntessz leszedeted nagyon el lesz gyengülve és idő ameddig helyreáll... legalábbis nekem mindig ez volt amikor egy időre leszedtem.

fiatal vagy még,szerintem próbálkozz meg a lakkzselével először,sok színben van,és ugyanúgy tartós mintha műkörmöd lenne:)

2011. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen utána nézek! :)

abba is lehet mintákat rakatni?:)

2011. aug. 8. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés:)

keress mindenképp egy műkörmöst aki csinál ilyet,és ő megmondja neked,mert nekem még nem volt,így nem tudom.

2011. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszönöm az ötletet :)
2011. aug. 8. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lakkzselét használok - igaz, nem régóta -, lehet bele mintát tenni. És tartós is, nem kell 3-4 naponta újralakkozni. (:


22L

2011. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat:)
2011. aug. 9. 01:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Ellene: a saját körmöd még jobban elgyengül tőle, ha valamiért le kéne szedni, sajnos könnyen megesnek csúnya balesetek, pl. hosszában kettéreped, saját körömmel együtt. Na meg a tesiórákat se azzal kéne töltened, hogy nyavalyogsz, hogy le fog törni a körmöd (igen, volt nem egy ilyen osztálytársam, aki meg csinálta rendesen a dolgokat, annak kb. hetente le is tört a körme)

Amúgy is fiatal vagy, szerintem ráérsz még, egy fiatal lányon tökéletes egy ápolt, rövid köröm, színtelen vagy színes lakkal kifestve.

Anyudat meg győzd meg azzal, hogy te fizeted saját pénzből, mert azért nem kis kiadás. Keresd meg magad szerintem az ilyesmire. Egyszer kipróbálhatod még nyáron, de én nem javaslom. A zselélakk nem rossz alternatíva, de az sem túl olcsó azért. Szerintem inkább vegyél pár szép lakkot, egy körömerősítőt, és legalább unalmas pillanataidban elpepecselhetsz vele. :D Meg étkezz egészségesebben, akkor a körmöd is megerősödik.

Iskolába tényleg nem javaslom, eleve csúnya szerintem, de főleg fiatal lánykákon (nem vagyok egy konzervatív, elég csiricsáré volt a körmöm mindig), de iskolában általában nem praktikus viselet, még ha nem is az a nagy, hosszú fajta. Írásnál pl. zavaró tud lenni, meg táskát kell cipelni, meg tesizni, ha letörik, ronda.

hát mellette mi szól...? Hát akinek tetszik, annak tetszik. Meg bizonyára menő dolog.

2011. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!