Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni anyámat?

Hogyan tudnám meggyőzni anyámat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék industrial piercinget ( [link] ezekből a hagyományosat),de anyukám teljesen ellene van.Egyáltalán nem vagyok züllött,vagy ilyesmi,de neki ez jön le azokból az emberekből,akik piercinget viselnek.És én nem divatból szeretném,hanem mert nagyon tetszik.Persze én fizetném ki a szúratást.Van már egy orrpiercingem,azt is nehezen engedte meg,de amikor ezt megmutattam neki,szinte frászt kapott.Pedig ez nem egy örök dolog,a későbbiekben akár ki is vehetem.Esetleg tudtok valamit,amivel meggyőzhetném?

Köszönöm előre is : )


2011. okt. 23. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj,azt elfelejtettem,hogy 16 éves lány vagyok.
2011. okt. 23. 12:47
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Fos, undorító az ilyen lány már bocs.
2011. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem ez volt a kérdés :)
2011. okt. 23. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ilyenkor nincs más választásod, minthogy rágod a fülét...valamikor csak megunja...
2011. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy bármikor ki lehet venni,és te fizeted stb. Mivel vetted rá az orr-ra??

Szerintem még fülön ez is jobban mutat mint orrban egy sima.

le lehet pontozni ,de nekem amugy tetszik.:D

2011. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik lányon is, én fiú létemre is nagyon rég akarok már ilyet, de nem merek. Úgyhogy majd jövőhéten lesz tragus a többi mellé :)
2011. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam neki. Egyszer elutazott pár napra, és mire hazajött már megvolt. Mikor észrevette, csak annyit mondott, hogy neki nem tetszik. 15l
2011. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Hát akkor marad a további győzködés,egyszer csak beadja a derekát : D Azért hazamenni a piercinggel csak úgy nem mernék,mert abból igen nagy vita kerekedne.

2011. okt. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!