Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lógó mellre ráedzettem,...

Lógó mellre ráedzettem, sokkal rosszabb? :s

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy elkezdtem edzeni meg diétázni, működik is a dolog. izmosodom is. és itt a bökkenő. a melleim karasztrofálisak. nem nagyok, mégis lógnak, és most már "horpadtak" is, mivel ott is erősödött az izom, de a mellem meg lelóg róla, szóval ÁÁ. irtó csúnya, pedig azt hittem, ezt már nem lehet fokozni. úgy megmůttetném, de hát még csóró diák vagyok:( ha nem fogok mellre edzeni, egy idő után visszafejlődik az izom?
2011. aug. 19. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ráhízni tudsz vagy műtetni
2011. aug. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
képet mutathatnál
2011. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

biztos nem lehet annyira vészes

bár ha tényleg az akkor hízz rá vagy gyűjts pénzt a műtétre

2011. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, majd suli után nem akarok egyből egyetemre menni - mondjuk nem is valószínű, hogy jövőre sikerül az orvosi elsőre, mert kicsit későn eszméltem rá, mit is akarok:) -, és akkor dolgozom. Eddig nem láttam reményt a dologra, mert azért annyi pénzt összeszedni szakma nélkül kicsit... De most olvastam utána, hogy van egy Medicredit nevű cég, amelyik direkt azzal foglalkozik, hogy szépészeti beavatkozásokra adnak hitelt. 3 hónap munkaviszony után, vagy két kezes ellenében. Szóval az nagyon tuti lenne ám, mert már olyan komplexusaim vannak. És most tök jó nézni, hogy amióta elkezdtem edzeni meg fehérjét inni, feszesebb a bőröm, meg szépen izmosodom, de ez a mell-dolog bezavar. Mindegy, addig , amíg nem tudom megműttetni, valahogy el kell fogadnom. Olyan idegesítő, mert már 12 éves korom óta ilyen tökre önhibámon kívül, mert fél éves szteroidkezelés vágta haza. Ha meg hízok - egyébként épp azért mozgom meg diétázom, hogy fogyjak, ugyanis nem vagyok egy nádszál királykisasszony -, akkor meg úgysem mellre megy, hanem először csípőre - ami elég hülyén néz ki, mert nagyon széles csípőm van -, hasra meg combra. Mindenhova, csak mellre nem:) Azért köszi a válaszokat:)
2011. aug. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!