Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a rosszabb?

Szerintetek melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

1. Egy kövér lány gyönyörű arccal,de nagyon hájas testtel..


2. Egy jó alakú,rondácska vagy átlagos arcú lány karcsú,

formás testtel..


Bocsi tudom,hogy hülye kérdés de a b.nőmmel mindig ezen vitatkozunk és kíváncsi vagyok rá,hogy a többségnek

a test számít jobban vagy az arc!!!

Persze mind2 számít,de nem mindenkinek adatik meg,hogy szép arcú vékony lány legyen! :(


Szóval vagy egyik vagy másik... Melyik inkább???


2011. aug. 28. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2
2011. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy odaírtad a másodikhoz, hogy rondácska VAGY ÁTLAGOS. Így a második. Amúgy az első lenne.
2011. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1
2011. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha átlagos, akkor még mindig jó, hiszen egy jó smink meg frizura csodákra képes...de ha ronda, akkor inkább az elsőt választanám, hiszen lefogyni, a testet tónusosabbá tenni még mindig nagyobb valószínűséggel lehet, mint csinos arcot teremteni a nagyon rondából (más dolog, hogy kinek mi a szép)
2011. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
1, mert ő még fogyhat, csinosodhat, de a 2 nem tud semmit se tenni az arcával! Amúgy meg az öltözködés sokat számít!
2011. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

1, mert ő még lehet bombanő, ha lefogy.


A vékony, de ronda nő csinálhat magával bármit, sosem lesz igazán szép.

2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, 2őt akartam írni.
2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2.
2011. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nálam a nagyon hájas test meg a gyönyörű arc nem fér össze...mármint ha valaki nagyon kövér akkor az arca is az...és egy olyan számomra nem tud gyönyörű lenni...(még sosem láttam szép arcú kövér lányt) úgyhogy mindenképp a másodikat választanám.
2011. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Láttam már olyan lányokat akiken volt túlsúly, de az arcuk nem volt dagi és szépek voltak.


16/L

2011. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!