Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora a mellem végülis?...

Mekkora a mellem végülis? Lemértem, de nem értem.

Figyelt kérdés

[link]

Dettó olyan alakú, mint a 38/C, csak kisebb, kb mint a 34/C. De hogy lehet az, hogy amikor lemérem, akkor meg a mell alatti méretem 68 cm, a mellbőségem meg 79-80 cm? Az tudtommal A-s méret, itt meg e szerint meg C-s?


2011. aug. 26. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egy GB site nem veszed észre,hogy nem magyarul van?xd

teljesen más méretezést használnak.

Pontosan úgy mérheted le, hogyha nem a melled alatt méred, hanem a centi a melleden áthalad körbe.

2011. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleve nem jó kosárméretmértékegységet nézel. Nálunk úgy van, hogy 70/A-tól 90/D-ig vannak a méretek.


70/A, 70/B, 70/C, 70/D, 75/A, ..... 90/D


[link]


Itt egy kicsitt könnyebben ki tudod silabizálni, hogy mi a te méreted, utána azt a kosárméretet át tudosz számolni külföldi méretre is:


[link]

2011. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg ha vásárolnál egy melltartót könnyebben kiderülne
2011. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A melltartóméreted végül is 70/A-s.De lehet hogy még az is nagy lenne,bár fazonja válogatja.


21/L

2011. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!