Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukák! Van tetoválásotok?...

Anyukák! Van tetoválásotok? Hány van? Hol? Milyen ábra?

Figyelt kérdés

Én ma csináltattam, nagyon tetszik, de anyukám elbizonytalanított, hogy édesanya létemre ezt nem kellett volna...

Ugye nem csak én gondolom, hogy egy anyukának is jól állhat?


2011. szept. 5. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs. Még a gyerek előtt egyszer gondoltam rá vmikor a 20-as éveimben, de aztán szerencsére ez a gondolat el is foszlott :)) De nem a gyerek miatt. Egyszerűen a tetkó mára már tucatjelenség lett, senki se kapja rá fel a fejét. Inkább már a tetoválatlan emberek kezdenek lenni az unikum.
2011. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nincs.

Én nem szeretem a tetoválásokat, szerintem csak elcsúfítják a nőt. Én édesanyáddal értek egyet, egy anyukának pláne nem való.

2011. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sincs. Nekem a tetkós emberek még mindig valahogy az alvilágot juttatják eszembe (bocsika). Hiába van már szinte minden embernek, akkor is. És tényleg szinte már az a fura, ha valakinek nincs. Nekem nem tetszik.
2011. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
55%

2 van, de még a fősuli alatt csináltattam. Nem bántam meg.

Az első bikinivonalon, egy kisördög, bár a császár után megkérdezték, hogy mi akar lenni, mert olyan kismacskás lett (már tényleg az), mert elnyúlt, de így is aranyos. A másik pedig a jobb mellemen van, egy egyedi tervezésű nonfi, nagyon tetszik még most is. Többet nem szeretnék, de lehet, hogy még meggondolom, és majd a 2. baba után a gyerkőcök nevét, vagy monogramját magamra varratom...

2011. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én most szeretnék valami kicsit, vagy nonfiguratívat, vagy a kisfiam nevének a kezdőbetűjét mondjuk kínai betűvel vagy ómagyarral. Szerintem egyáltalán nem függ attól, hogy van e gyereked vagy sem. Attól még lehetsz komoly és felelősségteljes anyuka. Ez ne bizonytalanítson el :) Egy tetkó nem változtat a hozzáállásodon.
2011. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 krisztivan válasza:
78%
Igen van,a köldököm körül egy tenyérnyi.Nekem lett tervezve.Kb.10 éves.Nem nyúlt meg és nem is szakadt szét.Nem ettől függ ki ,milyen ember.És attól mert anyuka vagy nem kell rögtön zsákban is járnod.
2011. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ava87 ***** válasza:
100%

Van, a vállamon. Direkt olyan helyre csináltattam, ahol ha akarom látszik, ha nem akarom nem látszik. Meg azt is figyelembe vettem, hogy ne olyan helyen legyen, ami könnyen deformálódhat, főleg ugye terhesség alatt.

Nekem tetszik, és ezt nem befolyásolja az, hogy anyuka vagyok.

2011. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
79%
Nekem is van a bal lapockámon egy stilizált delfin.12 éve csináltattam. Megoszlanak a vélemények. Akinek nincs, annak nem tetszik, akinek van, annak tetszik. Én is anyuka vagyok.Én ez vagyok. Azért mert anyuka vagyok? És igen komoly helyeken dolgoztam előtte. Azért nem hinném, hogy teljes jellemrajzot kellene rittyenteni a tetkó alapján. Azt pedig lehet sorolni, hogy egy-két anyuka édesanya létére mi olyat tesz, ami esetleg tényleg illő egy anyukához. Mellesleg az apukámnak anno hosszú haja volt! Abban az érában... Ha neked tetszik, az a lényeg.
2011. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
21%
Ez igen, valóban fontos gyermeknevelési kérdés. Inkább menj az önismereti kategóriába és ott bohóckodj!
2011. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Van. A gerincvonalamon fut végig rovás írással a kisfiam neve.
2011. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!