Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a stílus, mi...

Hogy tetszik ez a stílus, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

[link] <-- Ezt a stílust szeretném követni, és kikérném a véleményeteket.

17/L

Egyébként nekem nagyon tetszik, elragadó, imádom. :)


2011. szept. 14. 12:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
ez nem stílus... ezek csak néznek nagy szemekkel? vagy így akarsz bámulni a nap 24 órájába? nem értem, hol itt a stílus
2011. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Tipikus japán "pedo manga style". Ilyen lányokra recskáznak a japán idősödő pasasok. Főleg a harmadik kép nagyon durva.
2011. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Ez egy stílus.

Nem a nagy nézéstől néznek ki így, hanem sminkkel trükköznek, a hajukat és a sminkjüket sok időn át készítik..

Örülnék ha attól hogy nagyra tágítanám a szememet, akkor így néznék ki..

2011. szept. 14. 12:31
 4/35 A kérdező kommentje:
A fenébe is, normális válaszokat akarok!!!
2011. szept. 14. 12:33
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Most mondjam, hogy itt csak ázsiai lányok bámulnak bele a kamerába, és ha látszik éppen a ruhájuk azok teljesen különböző stílusúak? Ha éppen nem jelmezben vannak...


Amúgy mivel ez nem Japán ne csodálkozz ha megbámulnak(és hasonló egyebek) az utcán.

2011. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem szörnyű! Összetörnék lelkileg, ha a lányom ilyen cuccosban állítani haza. Szerencsére fiaim vannak és nem ilyen stílus irányzattal rendelkeznek!

Viszont egy jó tanács! Ha mégis ilyen szeretnél lenni, a szüleid is engedik akkor OK! Viszont arra vigyázz, hogy ne nagyon ossz meg fényképeket a közösségi portálokon hogy ilyen cuccosban pózolsz, mert könnyen felkerülhetsz a napiszar oldalára. Ott nem igazán díjazzák az ilyen jelenségeket! :D

2011. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
véleményt kértél. ez is egy vélemény: ez NEM stílus
2011. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
59%
Ez a tipikus scene jelnség! :D
2011. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem miért kell magunkat beletömíteni egy adott stílusba. Nem ezzel leszel önmagad, ezzel csak majmolni fogod ezt a stílust.

Ha meg ezt akarod akkor tényleg számíts rá, hogy sokan lefognak ezért nézni nekem amúgy mindegy azt csinálsz amit akarsz. De tudd, hogy ez nem Japán.

Japánban természetes, ha valaki csak így tud kilépni az utcára.

Szerintem elég nagy hülyeség, a frizurák azok tetszenek de a többi annyira nem.

2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gány. Komolyan. Gondolom normális válasz alatt nem csak a pozitívra gondoltál. Vagy ha igen akkor írogasd a kérdeseid otthon egy füzetbe magadnak.

21f

2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!