Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy érzitek...

Lányok! Ti hogy érzitek magatokat smink nélkül?

Figyelt kérdés

szépnek/csúnyának látjátok magatokat? mindig van rajtatok egy szolid smink? :)


18/L


2011. szept. 18. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csak alapozó, és csak ha tényleg kell...és alapvetően magabiztosabbnak, ha nem látszanak a hegek sebek...de szemhélypúderre nem tartok igényt max szempilla de az se mindíg, szájfény amit még használgatok
2011. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
a vonásaimat ugyan olyannak látom, tehát összességében szerintem nem vagyok csúnyább smink nélkül, max a bőröm kevésbé hibátlan. amúgy nagyon jól érzem magam nélküle, egészen addig, amíg itthon vagyok, vagy strandon/tengernél/kiránduláson/rokonoknál.
2011. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

szemHÉJ!!!!

nem látok nagy különbséget, hétköznap nem sminkelek, csak alkalomra. szerencsére tiszta a bőröm és hosszú a szempillám...:)

2011. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem korral egyre több a bőrhibám. Rozaceás orr, pigmentfoltok, mitesszer. Igaz fiatalabb koromban sem voltam baba, ezért egy kis kevés világos folyékony alapozó mindig csodát tett.

Manapság mindig sminkelek, ha megyek valahova: kis alapozó, kis pirosító, szemcerka. Ennyi:D

29N

2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam sminkelni magamat :)

tehát teljesen természetesen

17/L

2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

23:03-as vagyok

néha a szememet felül kihúzom barna cemceruzával, vagy vékonyan feketével, és a szempillám végeit halványan kifestem spirállal. ennyi.

nem szoktam túlzásba vinni.

és aki alapozót korrektort és púdert használ annak csak ronádbb lesz a bőre. saját tapasztalatok :)

2011. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én jobban érzem magam sminkben, szerintem jobban is nézek ki (alapozó, korrektor, púder, szemhéjfesték, pirosító, púder, szóval minden :D ), de ettől függetlenül sokat vagyok smink nélkül, annyira nem szokott zavarni. 19L
2011. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ki, hogy nem vagyok egy természetes szépség, aki smink nélkül is lehengerlően néz ki... Leginkább a bőrömmel nem vagyok elégedett, így leginkább az alapozó a fontos számomra, így smink nélkül nem érzem igazán jól magam. Nyilván itthonra, orvoshoz, strandra, a boltba, egy esti sétára cigivel, stb. nem festem ki magam.

Amúgy, hogy smink nélkül mennyire látom szépnk magam azon múlik, hogy milyen a megvilágítás:D

2011. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Úgy érzem magam, hogy saját magamat adom lelkestül testestül.

Néha egy picit csúnyának is látom mert nem hibátlan a bőröm bár alapozót soha nem használtam. Inkább csak kihúztam a szemeimet és szempillaspirált használtam. Most már csak szájfényt vagy rúzst az ami mindennapos. De sokszor ez is pontosan elég. Egyébként úgy vettem észre, hogy a sok szemfesték használata okozhat sérülést a szem alatti vékony bőrön. Persze jogos nem? Hiszen mindennap leszedni igaz óvatosan szedtem le mindig sminklemosóval a szemceruzát de ennek ellenére lettek szarkalábaim, és mivel vékony bőrréteg van ott ezért könnyen sérülhet is. És mióta nem használok szemfestéket sokkal szebb lett a szemem alatti bőr is, sőt...!

Szóval én maximum 30-40 éves korom között fogok újra sminket használni akkor elég lesz azzal csesztetni a bőrömet, na meg persze, hogy valamivel feldobjam az arcomat ennyi évesen.:)

Persze a megfelelő ápolásról sem kell megfeledkezni és a megfelelő,egészséges életmód sem elhanyagolható ahhoz, hogy smink nélkül is tudjunk szépek lenni a magunk módján.

Igazából fiatalon nem is kéne használni sminket sem. Nem tudom minek? Maximum annak aki nagyon pattanásos, de annak még az alapozó is elég lenne amíg nem múlnak el. De a szemfesték meg ezek teljesen feleslegesek. Aztán az ember lánya már azt veszi észre, hogy huszonévesen a szemkörnyéke szarkalábas. Ezt bárki elmondhatja aki túl sokat használ szemfestéket. Persze ez függ az ápolástól is, a megfelelő hidratálástól na meg a génektől is.

De a nagyon sok smink használata fiatal korban teljesen felesleges.

2011. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) ment a zöld :)
2011. szept. 18. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!