Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb mennyi lenne megcsináltatni?

Kb mennyi lenne megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Évek óta tetszik egy pillangós tetoválás.Már csak arra lennék kíváncsi h mennyibe kerülni kb.

[link]

ez lenne az :)

szval,tippek ?! :D

L/21


2011. szept. 19. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:
kerülne* bocs :$
2011. szept. 19. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha órabérben számolnak (sok helyen így van, 5ezer/óra), 15ezer, legalábbis ránézésre én olyan 3 órát mondanék...
2011. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De lehet olyan hely is,ahol pl. cm a mérvadó....pl 8 cm-s tetoválás 8 000 Ft.
2011. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én tetoválóm olyan 12-15körül csinálná, ránézésre


de jelent számodra ez a pillangós rajz valamit, vagy csak tetszik? mert csak tetszikből inkább hennát csináltass, ne varrasd magadra, mert nagyon megbánhatod mondjuk 40-50 évesen. nekem két tetoválásom van, az egyik a páromra utal, a másik a magyarságom jelképezi, de mind a kettő egyedi, nem jön soha velem szembe az utcán. pillangósa meg elég sok mindenkinek van....

2011. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha Ti meg szakítotok, akkor mi lesz?:-D
2011. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szép tetkó! Nekem is van:)

Ez kb. 15-20 ezer. 15 alatt tuti nincs. Ahhoz elég nagy, nameg színes is. Amúgy az elv, hogy 5 ezer alatt nem csinálnak tetkót. Egy kis pötty sem lenne kevesebb 5 ezertől..

2011. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
üzenem, hogy nem szakítunk, esküvőnk lesz, plusz inkább a kérdésre válaszolj<;
2011. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!