Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a nyelvpiercing...

Nagyon tetszik a nyelvpiercing, de félek megcsináltatni. Mit lehet tenni? És mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tetoválásomat csináltattam, akkor jött be egy nagyon rinyáló, magasetudjamitakaró csaj, aki 3szor gondolta meg magát aztán mégis megcsinálta a nyelvpiercinget, és kibírta, szóval a lényeg, ha neki sikerült, neked is fog. Amúgy meg érzéstelenítik.
2011. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel érzéstelenítik? és mindenhol, minden esetben?
2011. máj. 2. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek van, amikor megcsináltatta, akkor fel volt dagadva a nyelve és nem tudott enni csak levest. Kb 1 hónapja van neki és azt mondja, hogy kár volt csináltatni, mert zavarja és ki akarja venni.

Szóval szerintem ne csináltassál, mert lehet, hogy meg fogod unni.

2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Spray-s Lidocainnal esetleg Ultracain-al ezt azoknak szokták javasolni akik érzékenyek a Lido-ra


A nyelved fogja majd a piercer h ne nyeld le, alulról felfelé fogja szúrni így átlátható hogy hol ment át a tű( fentről lefelé felelőtlenség szúrni mert jobban vérezhet)


Miután átszúrta berakja az ékszert nem fogod érezni azt se, utána vége a műsornak


A nyelv szerencsés érzék szerv mert gyorsan regenerálódik, így ha ki megy az érzéstelenítő hatása nem fogod érezni a fájdalmat.


A duzzadástól se kell félni csak olyannak érzed mintha nagyobb lenne a nyelved közbe érzéki csalódás csak :)

18/F

2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt nyelvpiervingem, 6 év után vettem ki pont a héten (mert már nem vagyok tini).


Egyáltalán nem fájt, pedig én is parázok minden ilyesmitől. Mondtam a csajszinak, hogy maximális érzéstelenítés mellett engedem csak. Először Lidocaint fújt alulra és felülre, majd zsibbasztó szurit kaptam mindkét oldalra, de azt már egyáltalán nem éreztem. Aztán magát a szúrást sem.


Kaptam valami fertőtleníző oldatot, hogy azzal kezelgessem, de egyáltalán nem használtam, mert eléggé keserű volt az íze. Helyette főztem erős kamillateát és ízesítés nélkül ittam (majdhogynem csak azt).


Keddi napon szúrták, szombaton már lötyögött a nyelvemben, tehát lement a duzzanat. Hiszem, hogy a kamillateától. Hétfőn már tették is be azt, amit kiválasztottam (nem fém, hanem szilikon, így nem is bántotta a fogzománcom)


Nem bántam meg, hogy akkor mecsináltattam, de mára már kinőttem belőle.


A köldökpiercing sokkal rizikósabb, nagy a hashártyagyulladás kialakulásának a veszélye. A nyál önmagában is fertőtlenít, úgyhogy én ezerszer inkább választanék mégegyszer nyelvpiercinget.


26L

2011. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És akkor te is olyan leszel mint ahogy leírtad őt.
2014. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!