Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mai 14-éveseknek nagyobb mell...

Mai 14-éveseknek nagyobb mell mint a 20 éveseknek?

Figyelt kérdés
"Megfigyeltem" ,hogy a mai 13-16 éveseknek nem szednek semmit és mégis elég jókora mellük van szép formás, de a mai 18-21 éveseknek meg eléggé kicsi van akinek szinte semmi, fogamzásgátlót is szed(nem ezért, engem nem zavar) csak észrevétel.Persze vannak kivételek.És azért elég nagy részük így van olyan bomba kis 15-16 éves csaj hogy akkora melle van hogy csak na formás meg minden és nem a fogamzásgátlótól meg nem tömi..
2011. szept. 20. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én örülök annak hogy "kicsi" (75b) feszes mellem van és bátran felvehetek olyan felsőket amik alá nem kell melltartó :) Inkább legyenek ilyenek mint hogy melltartó nélkül csapkodják a térdemet :) Mert akinek ilyen fiatalon akkora mellei vannak és elkezd melltartót hordani ennyi idősen akkor nem kell sok év és már fiatalon (20-25) lógni fognak a mellei és az nagyon csunya.(van ilyen bnőm) Én nem irigylem őket :)

Jah meghát a legtöbb csak szimpla optikai csalódás :) ;) Láttam egy csajt kivágott felsőben melltartóval (kb 15 volt) és csak néztem basszus mekkora...utána láttam a strandon sima bikinbe ami nem push up-os szal szimpla SEMMI melle nem volt..csak a tartó tolta fel a nyakába :D na ez a ciki :)


L21

2011. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én szeretem a kismellű lányokat is. :)
2011. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit fűznék hozzá, hogy az, hogy 14 évesen nagy a melle, az nem feltétlen jelenti azt, hogy 20 éves koráig nől is neki.

Nem egy, nem kettő olyan ismerősöm van, akinek már 13 éves korában nagy melle volt, de a mai napig nem nőtt nekik 2 centit sem.

2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tényleg a mostani 10-15 éveseknek nagyobb a mellük mint nekem volt akkoriban(fú ,de idős vagyok)Nekem gimi első éveiben ,nőt 80/D-re ami hát nem kis méretnek számítható,és még a mai nap mindmáig is nő.Én csak örülni tudok ha nálam fiatalabbaknak is nagy keblük van.Mert így talán abba marad ,"elől deszka hátul..."csúfolódásaik, nagymellű nőket gyakran kitagadják a női társaságból,ezért fiúkkal kel haverkodni,aztán jön a k..zás.Utálom,hogy gigantikus mértékben vannak körülöttem lapos csajok,és mindegyik fúra pletykákat terjesztenek rólam:"plasztik bébi","mű cica" stb.Nem tudom ,hogy ki hogy van vele ,de nem mindegy ,hogy ki mekkora kebel méretekkel áldót meg???,
2011. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

1: HA nagy a melled, kur.va plázacica tömött mellű vagy.

2: HA kicsi a melled vagy befelé horpad akkor anorexiás nyomorék fogyatékos csicska vagy..


mai 13-19 raj kategóriáig.

2011. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen megerősíthetem, nekem és tesómnak is olyan a-s kosarú mellünk van, pedig 27 és 21évesek vagyunk.

Egyébként a hormonok miatt van, egyre korábban érnek, és a táplálékuk is tele van mesterséges anyagokkal, hormon kezelt húsokkal, tovább megyek a vizekben is hormonok vannak.

2011. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!