Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi növelheti a mellet? A...

Mi növelheti a mellet? A görögszéna és a lenmagolaj-kapszula tényleg segíthet? Olvastam azt is h növeli meg azt is hogy nem :s . Most akkor melyik? Vagy ha van ezen kívül vmi más gyógynövény ami elősegíti a mell növekedését megínátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tud nőni a kebel valamennyit a görögszénától és lenmagolajtól is. Nem muszáj ezeket kapszulás kiszerelésben megvásárolni és úgy már egyáltalán nem is olyan méregdrágák!

Hidegen sajtolt lenmagolajat bioboltokban, gyógynövényboltokban is lehet kapni, vagy veheted a gyártótól: [link]

A hatóanyag természetesen ugyanaz benne, csak nem veszel be feleslegesen kapszulát is.

Görögszéna magot is lehet nagy kiszerelésben kapni, sokkal barátibb áron, mintha reklámozott terméket vennél és természetesen ugyanaz a hatóanyag a nem reklámozottban, mint a drágában.

Úgy tudom, hogy illóolajak is vannak, amelyekkel kedvező hatást lehet elérni a keblek méretének növelése céljából, ilyenek például a cickafarkfű illóolaj, kamilla illóolaj. Feltétlenül be kell tartani az adagolást, nem szabad túladagolni egyiket sem!!!

Úgy tudom, hogy ezek a növények fitoösztrogén tartalmuk miatt tudják elérni a sok hölgy által remélt kedvező hatást.

2012. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
68%
Azt mondják,ha sokat fogdosod nagyobb lesz:DA barátnőm azóta mindig megkér rá,hogy tapizzam le :D
2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

akkor a cickafark is jó, nekem teám van, de mikor elmaradt a menzim akkor nagyon meghozta, most lett vége a vérzésemnek, nem szeretnék megint vérezni tőle


akkor a görög széna is olyan jó mint a len meg a szója?

2012. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!