Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen divatról szóló blogot...

Milyen divatról szóló blogot tudnál ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a blog például tetszett, de a nyáron abbahagyták az írását.

Tetszett például a www.wiwt.com ahol a lány minden nap lefotózta, hogy mit vesz fel, de most valahogy olyan zavaros a blog.

Igazából engem nem a kifutó érdekel, hanem ötleteket szeretnék, praktikákat ellesni, és jobban megtalálni a saját stílusomat.


2011. szept. 24. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek az én kedvenceim:

[link]

[link]


ezek inkább sminkes blogok, de itt is találhatsz ruhákkal/divattal foglalkozó cikkeket:

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A lookbook tetszett meg a legjobban :D
2011. szept. 24. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először én is a lookbookot akartam írni (számomra egyfajta Biblia, inspirácó tömkelege, kocsányon lógó szemekkel szoktam végignyálazni)

Nagyon szeretem az ún. fatshion blogokat, ahol plus size csajok posztolnak képeket magukról (én sem vagyok nádszálvékony, 38-40es a méretem, így jó látni, hogy valaki olyan husi mint én, vagy még ducibb, és mégis csinos); nem tudom, ezek érdekelnek-e, de belinkelem a kedvenceim:

[link]

[link]

Még ők inspirálnak:

[link]

[link]

[link]

[link]

Plusz még, akik sajnos nem jutottam eszembe:)

2011. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Habár én egy kis deszka vagyok :D anyukámmal sokat járok vásárolni, és ő dundibb, és sose tudok neki milyen ruhát ajánlani, tuti mutatok neki egy-kettőt, hogy majd milyet vegyünk ha megyünk következőleg vásárolni.


Különben én is megvagyok őrülve a lookbookért, alig várom hogy bekapcsoljam a gépet :D most is még nem tanultam, de már lookbookon lógtam. :$ függőséget okoz súlyosan

2011. szept. 28. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Először nekem is dilemmát okozott, hogy mit viseljek, ha nem vagyok vékony (ezért mindig bő, fekete zsákokban jártak), de ezek a csajok nagyon inspirálóak, mára azt hiszem, elég jó stílusom van.


A lookbook meg tényleg nagyon durva, én is fanatikus rajongó lettem. Egyszer még képet is töltöttem fel *büszkefej*. Elképesztő, mennyire van stílusuk, és érzékük összeváltogatni a ruhákat.

2011. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk néha a lookbookon csak jól sikerül egy fotó, vannak azért elég vadak, amit utcára nem vennék fel. De vannak nagyon tuti ötletek. :)
2011. szept. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!