Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó tetoválót?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék egy tetoválást, de nem olyan tetoválótól, aki csúnyán rajzol, vagy higiénétlenül dolgozik. Szeretném, ha a rajz szép lenne, arányos, a megfelelő helyre tegye, és azt is szeretném, ha pontosan ugyanolyan lenne, mint a képen, amit majdan el fogok vinni hozzá.

Az ár sem utolsó szempont. Az ábra, amit szeretnék magamra varratni, egy kb. 2,5-3 cm átmérőjű körszerű motívum. Ennek függvényében mennyi lenne az ára?

És ha lehet, címeket, vagy weboldalakat is várok.

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 20. 20:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Ó, azt elfelejtettem beleírni, hogy lehetőleg Budapesten kéne valaki.. :)
2011. okt. 20. 20:38
 2/10 anonim ***** válasza:

BP Ink Tattoo 6.kerület Rósza utca 69. Náluk jobbat én még nem láttam nagyon szépen dolgoznak.


Így néz ki az üzlet: [link]


Itt pedig az elérhetőség:20/3854101

2011. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Invictus. újpesten vannak, igényesen és szépen dolgoznak.
2011. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nektek esetleg tapasztalataitok is vannak? :)
2011. okt. 21. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mármint arra érted hogy csináltam ott tetkót?Igen nagyon meg vagyok vele elégedve nagyon szép lett ezért ajánlom neked is!!
2011. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dejó ^^ Mondjuk már a nevéből kiindulva is elég jónak lehet titulálni :D Köszönöm a válaszod! :)
2011. okt. 21. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket tudom ajánlani, mindegyik tetoválásomat itt csináltattam :) Aztán még anyukám is.

Név szerint Szabó Hajnit ajánlanám, de az anyukája is ott tetovál és gyönyörű mindkettőjük munkája :)

2011. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csak BP lenne jó, akkor Miskolc Skin Workshop Tatto. Facebook-on vannak referenciák is feltéve. Nagyon jók. Hazai énekesek is varratnak velük. Ráadásul sokszor vannak úton, ha mázlid van, talán Pest felé mennek majd a közeljövőben.
2011. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg, bemész 1 tök mid1 milyen szalonba. Kérsz egy referenciaalbumot, és megmondod, hogy mielőtt varratnál, megnéznéd, milyen minőségű munkákat adnak ki a kezükből. Ha nincs referenciamunkájuk, akkor felejtős a dolog, kereshetsz más szalont. Ha meg nem igazán tetszik a minőség amit látsz ott, akkor elmész egy másik, vagy sokadik szalonba, amíg nem lesz olyan, amire azt mondod: Oké, ilyet kerestem.
2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon jó tanács, meg fogom fogadni!

Köszönöm a segítséged! :)

2011. okt. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!