Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercing kivétele után...

Köldökpiercing kivétele után mennyire marad meg a heg?

Figyelt kérdés

Még nincs piercingem. De szeretnék csináltatni. Csak kicsit érzékeny vagyok a hasamra, olyan téren, hogy nem szeretem/szeretném, ha valami maradandó lenne rajta. Ezért gondolkodom, hogy ha megcsináltatom a pc-t, és valamilyen okból kifolyólag egyszer ki kell vennem, mennyire látszik meg. v mennyire nől be? Természetesen nem azért akarok csináltatni, hogy 2 hónap után kivegyem, és most nem arra gondolok, hogy gyulladás miatt vagy egyéb egészségügyi gondok miatt.


Érdekelne főleg olyan lányok válasza, akiknek ki kellett szedniük. és mi maradt a helyén.

Köszi.


2011. szept. 13. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Addig, ameddig a dű. Azért is mondják: Heg e dű!
2011. okt. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia ! Nekem ki kellett vennem a köldökpiercinget mert nem bírta a szervezetem... hogy az orvos szavaival éljek:"lökte ki az idegen anyagot"

Elvékonyodott ott a bőröm és ha nem veszem ki el is szakadt volna... lassan 2hónapja nincs benn és a piros heg még mindig ott van... én nagyon megbántam,remélem elmúlik :/

2012. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!