Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol nem feltünő egy tetoválás?...

Hol nem feltünő egy tetoválás? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok tetoválást szeretnék de nem akarom hogy a szüleim észre vegyék mert ök nem dijazák hol van a testemen olyan hely ahol nem feltünő?:/
2011. okt. 9. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várj a tetkóval, amíg már nem kell rejtegetned. A másik, hogy inkább felnőtt fejjel dönts róla, mert utána nem nagyon van visszaút.
2011. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
láb,comb,hát
2011. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Erre mondhatod, hogy csak egy kisebb baleset.

[link]

2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak: Én felnőtt vagyok, felnőtt fejjel döntöttem tetoválásról, és az édesanyám csak egyről tud, attól is kiborult teljesen, szóval a többiről nem tud...


Mivel itthon nem járkálok ruha nélkül, bárhol könnyű eltakarni szinte.

Nekem ezeken a helyeken van: has (köldök alatt, köldök fölött), tarkó, mindkét comb, derék, hát.

Eddig egyiket sem látta meg.:)

2011. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valójában azt szerettem volna, hogy még várjon vele, mert fiatal korban még változik az ízlés, és nem akartam, hogy megbánja a kérdező. Később már talán nem változik (annyira), és olyan tetkót válaszhat, amit egy életen át viselhet.

(Első voltam.)

2011. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
öö köszönöm én arra gondoltam hogy agyékba és csillagot azért azt mert az egy csillag azt 40év mulva is tetszeni fog.....mivel én még itthon járkálok félpucéran....:P...ezért lehet hoyg comb vagy maradok agyéknál......de azért még jöhetnek ötletek köszönöm:)
2011. okt. 10. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Én javaslom először a matricát (vagy mi az), ami tartós, de lekopik idővel. Azzal meglátodhatod, hogy zavaró-e, mások mit szólnak, stb.
2011. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a köldököd belsejében?
2013. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mint tetovalo, ne csinaltass ugy, hogy meg gyerek vagy szuloi bele eggyezes nelkul..

Utana bujkalhatsz stb..

A masik meg az, hogy rendes szalonba nem is ernek a borodhoz meg filc tollal se!

2014. jún. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám sem díjazza a tetoválast sőt.. Ellenezi.. De mivel 3 éves korokban a szüleim elváltak mindig jártam hozzá de sosem ismert.. és 14-15 éves koromban elkezdett rólam kérdezgetni...mindent és már akkor feljött a tetoválás téma és én akkor mondtam, hogy majd szeretnék. Volt egy csomó ötletem persze egyiket sem mertem akkor mert tudom, hogy megbánom. Utána teltek az, évek havonta 1-szer találkoztunk szerintem.! Most nem olyan rég 19 lettem és meghoztam azt a döntést, hogy nekem mostmár tetkóm lesz. Egy gyönyörű virág van az alkaromon színes.! Legalábbis nekem szerelem volt első látásra. Ebben a virágban számomra több fontos dolgot is megjelenik különböző jelképek.! A keresztapám egyik havarjának van a közelben egy tetováló szalonja és elkísért és felvarrattam vele. Mindig is, beszéltem vele a tetkókrol és mondtam hogyha, majd nagy leszek akkor tuti nála fogom megcsináltani [nem sufnitetkos]. Mikor apámmal össze futottak a közeli kis boltban [így nyáron nem, viselek, nagy kabátot sőt ujjatlan, top volt rajtam és hát meglátta.] azt a fejet szerintem másnak is kellet volna látni...egyszerűen olyan, vörös lett mint a rák.! Tiszta ideg volt. Én meg álltam vele szembe és néztem.! Erre ott a bolt közepén olyan hiszit levágott hogy, én csak néztem.! Megelkezdett nekem papolni arról hogy ez egyáltalán nem higénikus. Mondom nem is láttad a szalont és elég nevese a környékén úgyhogy kétlem, hogy nem lenne higiénikus meg látszik aa helyen, mert gyönyörű mindig is sokat fordítóttak rá.! Megelkezdte mondani, hogy a vendéglátásban nem nézik jó szemmel. Pincér vagyok.. Szinte az összes kollégámnak van kisebb-nagyobb tetoválása a főnököt igazából nem zavarja mert neki is van. Én meg álltam vele szembe a boltba és néztem.! Elég hangosan vitatkozunk és mar mindent a fejemhez vágott végül kiküldték a boltból és én leléptem. Lassan féléve hogy nem láttam/beszéltem vele de nem is hiányzik. Most tervezem a virágnak a kiegészítését. Azt tudni kell hogy minden közösségi oldalról kitörölt és elgondolkodtam a vezeték név cserélésen édesanyjáméra.!
2017. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!