Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik, vagy nem tetszik a...

Tetszik, vagy nem tetszik a kocka has lányokon?

Figyelt kérdés
Nem sportolok semmit versenyszerűen, hetente egyszer járok tornázni, ahol egy csoport nő zenére mozog. Elkezdett kockásodni a hasam. Nem taszító? Ugye ennyi mozgástól nem leszek taszítóan izmos?
2011. okt. 23. 13:35
 1/9 PÁL/INKA válasza:
53%

mutass képet azután mondok véleményt

XDD

2011. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] Ilyesmi. :)
2011. okt. 23. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem, egyaltalan nem taszito, sot.

En ugyan no vagyok, de sportos a testem, szeretem nagyon. Van rajtam izom, viszont noies is vagyok.

Nekem is ilyen a hasam es szerintem szep.

Akkor kell esetleg vigyazni, ha a derekad alkatilag nem keskeny, mert van olyan, hogyha valaki elkezd erosebben hasazni, akkor az oldalso izmok novekedese miatt a derekboseg is no. Nezd meg peldaul a kepen a sotethaju lanyt, alig van dereka.

Nah ez az, ami jol nez ki, sokkal jobb, mint a pufi has, de megsem a legszerencsesebb dolog, ugyanakkor tenyleg inkabb ez, mint a pocak (szerintem).

Nekem annyi szerencsem van, hogy a derekam nagyon vekony, izmosithatok batran.

2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszik, teljesen rendben van.
2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó neked! Én hetente 3x járok és nagyon csúnya hasam van. Ha gondolod küldök róla egy képet, hogy rájöjj szerencsés vagy. Csak így tovább! :)
2011. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
17:24: nekem küldj létszíves. Kíváncsi vagyok milyen az, ha egy nő sportol és mégis csúnyának tartja a hasát.
2011. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*légy szíves
2011. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17:25-ös küldtem neked képet.
2011. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!