Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyantát, vagy borotvaha...

Milyen gyantát, vagy borotvahabot, zselét lehet az intim területre használni? Tudnátok valami jó, és hatásos konkrét terméke ajánlani? Illetve borotvát is.

Figyelt kérdés
Szeretném az intim gyantázást kipróbálni, mert elvileg hatásosabb, de kozmetikushoz nem akarok menni, ezért otthon szeretném megcsinálni, de milyen terméket vegyek? Én borotválásra csak sima tusfürdőt szoktam használni. 18/L
2011. nov. 11. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jesszus, ha eddig borotvát használtál meg ne próbáld magadnak kigyantázni. nagyon magas fájdalomlküszöbet kell ahhoz legyen, de szerintem akkor senkinek sincs. és nem is tudod hogy kell, így könnyen előfordulhat, hogy hamarabb téped le a bőrt, mint ki a szőrt...

kérlek, ne próbáld ki egyedül:S

ha mindenképp át akarsz térni gyantára, először mindenképp kozmetikussal csináltasd, sokkal hamarabb kész vagy, és nem ragadsz össze ott is ahol nem kéne...

utána, ha egyszer kiszedetted, megpróbálhatod magadnak, de csak úgy, míg csak pár szál nőtt vissza, pár pihe, inkább. én is most ezt szeretném.

nekem veet zselégyanta van, akár vízzel is könnyen lemosható, ha mégsem jön össze a gyantázás. szerintem mindképp ezzel próbáld.

és ha már erre adod a fejed, utána, kérlek:D, felejtsd el a borotvát, mindenféleképpen:) én pl. sehol nem használok, csak epilátort (lábszárak, hónalj, kar, bikinivonal) és gyantát (ezt kizárólag intim területen, de ha tehetem megyek vele kozmetikushoz)

ne sajnáld a kozmetikusra a pénzt, legalább elsőre ő szedje ki! így legalább kérhetsz tőle tanácsot,hogy magadnak hogy tudnád majd otthon megcsinálni:)

2011. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam magamnak kiszedni egyedül nem jött össze. Beírattam magam egy helyes fiatal csajszihoz hogy húzza már le. Bementem 30 perc alatt megcsinálta. Másfél éve borotváltam előtte kb... Szóval fájt fájt, de sokkal rosszabbra számítottam. Szerintem 1500 forintba nem halsz bele (felénk ennyi) én kozmetikussal csinálnám a helyedbe. Szerinted a lenti részekhez mivel férnél hozzá most komolyan? Amúgy ők olyan gyantát használnak amit tűzhelyen így felmelegítenek és ilyen jégkrémespálcikához hasonló cuccal felkenik bőrre megtapogatják míg megdermed és lerántják... de egyedül inkább ne ügyeskedj.
2011. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :D Ak mellőzöm a gyantázást. Nem tudtam ,hogy ennyire veszélyes is lehet ,hogy a bőröm is "feltéphetem vele :O Kissé szégyenlős típus vagyok, kissé nagyon és ezért nem akartam kozmetikushoz menni :D Egyenlőre nem is szándékozom, ráérek még ezzel. Igazából nem élek még nemi életet, de irtóra idegesít ha szőrös vagyok bárhol is. A lábamra én is epilátort használok, ami kissé fájdalmas, de legalább hatásos és 2 hétig nincs gondom vele. Kipróbálom akkor azt, amit ajánlottál a veet gyantazselét. Olvasgattam és találtam egy olyan intim szőrtelenítő krémet, aminek az a neve ,hogy Depilan laides, hallottatok már róla? Vagy Satin care borotvazselé? Ezeket sokat ajánlották :)
2011. nov. 11. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!