Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modellkedés lehet veszélyes?

A modellkedés lehet veszélyes?

Figyelt kérdés
Még régebben regisztráltam egy amatőr modelleknek létrehozott oldalra, töltöttem fel pár képet. A napokban kaptam e-mailt egy fotóstól, aki amatőr modelleket keres, és csinálna rólam pár képet (nem akt), valamint egy minmális (nem írta mennyi) fizetést kapnék. Szerintetek átverés? Veletek történt már ilyen, milyen tapasztalatok vannak?
2012. jan. 17. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem átverés, ezt onnan gondolom, hogy előre közölte, hogy minimális a lóvé. De: kérj tőle elérhetőséget, portfóliót, honlapcímet.
2012. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.A legtöbb ilyen perverz és a tappancsodat fogja fényképezgetni:D,vagy aztmondja,h jah nem akt csak félakt..
2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy a szüleid is magaddal vinnéd... Akkor mit szól :D Amúgy igen, lehet veszélyes én sem szoktam minden felkérésre csak úgy igennel válaszolni.
2012. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Én is visszautasítottam már párat, mert nagyon bizalmatlan voltam, viszont most úgy érzem, egy lehetőséget szalaszthatok el.

Nem élek álomvilágban, és őszintén szólva ezen a téren nem is vágyom nagy karriere, csak szeretnék egy pár képet készíttetni, még sosem készültek rólam profi, vagy félprofi fotók. Anyagi körülményeim nem engedik meg, h fizetős fotóshoz forduljak.

Néhány tanácsot, tapasztalatot szívesen vennék ezzel kapcsolatban.

Köszi előre is!

2012. jan. 22. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj tőle infókat, hogy hol lenne a fotózás és nézz utána a fotósnak. Egyébként nem hiszem hogy feltétlenül átverés lenne.
2012. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha még ad is infókat, stb,először akkor is vidd el mondjuk apud/anyud/barátod
2012. febr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!