Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a testvériség szimbóluma?...

Mi a testvériség szimbóluma? Nem találom sehol, van valami jelképe? Ötletek, hogy milyen azonos nőies motívum, szimbólum van ami a testvériségünket jelképezné!?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább válasz ki te egyet ami tudod,hogy rátok illik.
2012. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok ötlet van, csak abból az nem vonható le hogy az összetartozás jeléül tetováltattuk magunkra. tehát pl egy pillangó vagy hasonló mitől lenne az!? ezért gondoltam hátva van valami szimbóluma és azt lehetne tovább variálni :)
2012. febr. 14. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk masni lesz és a nevünk kezdőbetüje...ill neki az én nevem, nekem az ő neve...masni mert jol néz ki...és kitaláltuk hozzá azt, hogy mert össze vagyunk kötve örökre, és ez szétbonthatatlan!:)

23L

2012. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nah ez pl egy tök jó ötlet:) Köszii!
2012. febr. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!