Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya a szemöldököm?

Szerintetek csúnya a szemöldököm?

Figyelt kérdés

[link]

Anya egyik barátnője mondta, hogy eszembe ne jusson kiszedetni, mert szép, de szerintem olyan ronda az alakja :( Szerintetek?



2012. febr. 26. 14:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mindenképpen közemtikushoz menj el. főleg az elsőnél, ő megcsinálja az alapformát, utána talán neked is menni fog.
2012. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem első menetben-ha magadnak próbálod kiszedni- akkor ilyesmi forma esetleg jó lehet, tovább ennél szerintem ne szedd.

A kozmetikusok-véleményem szerint-szeretnek cincálni, és már kb. 3 éve minimum nem megy a ceruza vékony szemöldök.

[link]

[link]

2012. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy ici-picit ritkíthatod, de ne legyen olyan nagyon vékony, az nem szép. :) Igazából csak igazítani kell egy picit. :)
2012. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el kozmetikushoz, és szedesd ki. Nem kell papírvékonyra, de a tiéd nagyon sok, ne haragudj. Meg fogsz lepődni, mennyivel ápoltabbnak tűnik majd az arcod, ha rendbe lesz rakva a szemöldököd.
2012. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem vastag és nagyon erős. Egy picit lehetne rajta szedni, de maradjon természetes és ne cérna vékonyságú legyen. Ehhez igazából látni kéne az arcod, mert ugye attól függ leginkább, hogy milyen is áll jól. Szerintem egy kis igazítással próbálkozz, már az is sokat jelenthet. Nekem most teljesen természetes alakja van, magamnak szedem, csak a kiálló szálakat húzom ki és mindenki dícséri.
2012. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen sikerült megcsinálnom, hogy úgy ahogy elégedett legyek vele, remélem tényleg jó is :)
2012. febr. 27. 15:54
 17/23 anonim ***** válasza:
Képet róla! :)
2012. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen!:) Képet róla!:)
2012. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

[link]

Jó, tudom, hogy ez nem az igazi, de azért csak jobb :D Legalábbis ahogy így visszanézem az előtte készült képeimet. Jobban meg már nem merem kiszedni, mert már ígyis majdnem elcsesztem. Tűrhető legalább? :)

2012. febr. 27. 18:59
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez lassan. :) A sűrűségéből meg úgy tudsz szedni, hogy felfelé fésülöd, és ahol kilóg a szemöldököd felső vonalat fölé, azt lenyisszantod.
2012. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!