Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nagyon...

Lányok, szerintetek nagyon csúnya egy ilyen anyajegyes fiú? (Képpel)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


Nagyjából így fest a helyzetem,próbálom elfogadni magamat de emiatt nincs túl sok önbizalmam,nyáron a buszon mikor még több szeplő jön ki megnéznek és annyira kínos :(

Amúgy divatos,életvidám,sportolt srác vagyok csak sajna ezek zavarnak és nem tudom elfogadni őket :(

Ti járnátok egy olyan fiúval akinek nincs túl esztétikus bőre de emellett nagyon jófej és viszonylag jól néz ki ?


17/F


2012. febr. 21. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

te bolond vagy. Biztos, hogy nem a karodat nézik, csak te hiszed, hogy ez akkora szépséghiba, szerintem a kutya nem veszi észre. De jó lenne, ha nem napoztatnád agyon a kezedet, attól szaporodhatnak.

Válasz: szerintem nem csúnya, és ha nem mutogatod, fel sem tűnik, főleg most télen.

2012. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
mér lenne csúnya?rajtad egy sincs mi?megint jó voltál leányom csak így tovább!!!
2012. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez nem csúnya, nem ez miatt nem fognak keresni a lányok...

De a divatos alatt mit értesz? Páwa vagy? Mert az például annál nagyobb gond a normális lányoknál.. :D

2012. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Maradjál már,ez nem csúnya!
2012. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
56%
bocsi én nem lány vagyok ,de nálad fejben van a gond és nem az anya jegyben!! talán még a nemi szerved hosszával is nagy gond lehet!!!
2012. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok páwa csak igényesen öltözködöm és márkásan

(Zara,Berschka,Pull and Bear és a hasonló tinidivatos boltok)

2012. febr. 21. 12:35
 7/26 anonim ***** válasza:

???

nekem is kb ilyen de még eszembe se jutott, hogy csúnya lenne

furcsa dolgaid vannak

barátomon 3szor több van, főleg a hátán is, de egyikünksem jutott még eszébe hogy esetleg gáz lenne

ne unatkozz már ennyire...

2012. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Most szeplő, anyajegy vagy szemölcs?
2012. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
ha ígényesen öltözködsz akkor hogy vagy képes ilyen kérdést rakni hogy gáz-e egy srácon ennyi szeplő?nem értem...
2012. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy titeket nem zavarna de engem zavar hiába próbálok nem foglalkozni vele
2012. febr. 21. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!