Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hetes a tetoválásom, de...

Egy hetes a tetoválásom, de brutálisan viszkedett három helyen, én picit leszedtem a bőrt róla amennyi hámlott ez szabad?

Figyelt kérdés
Egy hete csináltatam meg a tetoválásomat, és annyi lenne a kérdésem hogy leszedtem egy kis bőrt róla ami már elkezdett hámlani, szalonba már mondták az elsőnél is h ne kaparjam le, mi történik ilyenkor?
2012. máj. 19. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
én is így voltam hogy leszedtem a hámlott bőrt és picit piros lett és nekem ott kicsit világosabb a tetoválás szine de nem észrevehető
2012. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, úgyis át kell üttetnem a tetkót mert némely helyen kijött a festék. Köszönöm szépen a választ!
2012. máj. 20. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
gyogyul azert viszket!
2012. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy viszket, én is nehezen bírtam ki vakarás nélkül, de nem szabad.

Finom papírkendővel (legjobb speciális törlőkendő) mindig töröld át, mielőtt bekened, hogy ami lehámlott, az lejöjjön.

De! Ne próbáld minden áron leszedni a hámdarabokat, ami nem jött le ma, lejön majd holnap

2012. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Pont azért jött ki a festék itt-ott, mert piszkáltad... Ki kell bírni a viszketést és nem szabad piszkálni. Hányszor akarsz visszamenni újraüttetni?

Remélem a tetováló is látja, hogy nem az ő hibájából kell újra átmennie rajta... és megkéri az árát.

2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell azért oldani, drágán csinálom neaggódj... És nem nem piszkálom, nem is vakarom inkább bekenem és akkor az hűsíti az egészet.
2012. máj. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!