Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondják, az arcom, tekinte...

Azt mondják, az arcom, tekintetem hasonlít a Mona Lisa arcára, tekintetére. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál,27 vagyok és szeretnék a koromnak megfelelően, és kicsit maibban kinézni. Nem tudom mi segíthetne, smink? Ha az akkor hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 15:32
 1/7 anonim válasza:
31%
Hasonlítasz Mona Lisára? Szegénykém :(((
2009. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, az én arcom olyan, mint egy ókori görög-római műalkotás. : D Mindenkinek feltűnik, szokták is mondani (a hajam hosszú és hullámos, gyakran félig feltűzöm, és van egy kék, lazább ruhám, amiben aztán teljes az összhatás)..

Én rendszeresen sminkelek, de ez az arcomon nem változtat.A barátom szépnek tart, és elismerem, hogy anno elmentem volna Aphroditénak is, csak hát azóta eltelt röpke 2-3 ezer év. : D

..Jobb napjaimon sikerül lefaragnom 1500-2000 évet, kapok pár megjegyzést, miszerint olyan vagyok, mint egy festmény (legutóbb egy néni mondta, hogy olyan gyönyörű vagyok, mint egy botticelli kép), de ez a mai szépségideált tekintve sajnos nem túl hízelgő.

Én elfogadtam magam ilyennek, próbálom előnyömre változtatni, szoktam rajta viccelődni..én ilyen vagyok, védjegyként fogom fel, nem veszem véresen komolyan..és még így is van olyan, aki szeret, már három éve. :)

Üdv,

egy antik görög szobor.


ui.: Ha nem hiszel nekem, akkor írj privát üzenetet, és küldök képet : D Fel a fejjel, te csak 5-600 évvel vagy lemaradva. :)

2009. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
a sötét smink öregít, próbáld meg fekete tussal kihúzni a szemed, vagy füstösre árnyékolni a szemhéjadat! előző válaszoló, tetszett a kommented:)
2009. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy olyan vészes a helyzet. :)Talán frizuraváltás, frizura szín váltás, és erős sminkek segíthetnek.

De szerintem ettől lehetsz különleges. Nekem speciel jobban tetszenek a régi nőideálok mint a maiak. Akkoriban természetesség volt, nem műmell meg felfújtlufi száj. Ha férfi lennék inkább választanék egy Mona Lisát mint egy Vokság Virágot! :D (Tudom, biztos én gondolom rosszul meg én vagyok a hülye meg ízlésficamos... :))

Üdv.: egy művészettörténet hallgató

2009. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól esik, amit írtál!
2009. jún. 29. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg maradj meg ilyennek, amilyen vagy, ez nagyon egyedi, és biztos nagyon szép is lehetsz! én a helydben büszke lennék a hasonlóságra.
2009. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom, régi kérdés, de én is nagyon hasonlítok rá! :D

nekem is sokan mondták már! volt, hogy egy ismeretlen bácsi is megszólított a buszmegállóban, mondta, hogy látott Párizsban a Louvre-ban. :D

meg a piacon vásárlás közben is egy nő.

szintén buszon egy ismeretlen.

és több kolléga, barát, ismerős is megjegyezte már.


szerintem örülj neki, a főnöknőm is mondta pár hete, hogy mennyire klasszikus arcom van, reneszánsz vonásokkal, és hogy szerinte ez nagyon tetszik a férfiaknak. :)

2011. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!