Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem röhejes, hogy ő lett a...

Nem röhejes, hogy ő lett a szépségkirálynő? :D

Figyelt kérdés

[link]

:D:D:D


De hogy ne legyen gecc, berakok egy mostani képet: [link]

[link]

se jó alak, se szép fej...nemértem én ezt...



2012. jún. 10. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ránézésre szerintem is teljesen átlagos, több száz szebb csaj jár az utcákon, de hát sose a legszebb győz...
2012. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a tavalyi sem volt valami nagy eresztés. sőt, a beválogatott lányok zöme nagyon átlagos.
2012. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A zsűri nemért hozzá,annyi szent....
2012. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És a pedig minden évben azt mondják hogy "az idei mezőny sokkal erősebb, mitn a tavalyi" -.- sztem egyre gyengébbek. azért tavaly 3 évvel ezelőtt még rátudtam mondani 4-5 lányra hogy na ez tényleg szép...már a tavalyiba is csak kb 2 szép volt...idén 1. A többi vagy csúnya vagy átlagos.://
2012. jún. 10. 12:18
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem értem hogy lehet ez. De azt se hogy miért hívják szépségkirálynőnek mikor nagyrészt nem is a szépségéért kapja a díjat...Szerintem annyinak kéne lenni hogy felvonulnak és egy hozzáértő zsűri kiválasztja a legszebbet. E helyett meg itt énekelgetnek meg tinci-tánciznak!XD
2012. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt én sem értem :/... már mindent megpróbálnak ebbe belemagyarázni, hogy a szépségkirálynőnek nem elég szépnek lennie...okosnak kell lennie, jó kommunikációs készség, ambiciózus,művelt legyen...szánalmas!Magyarul csak a legfontosabbat felejtik el, amiről a versenynek kéne h szóljon, amiről kapta a nevét : A SZÉPSÉGRŐL!!!

Lassan már IQ tesztet töltetnek velük és ahhoz kötik a jelentkezést -.-' nevetséges

2012. jún. 10. 12:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha az ember megnéz egy szépségversenyt akkor nem okos és intelligens lányokat akar nézni hanem gyönyörű nőket! és a pofázás a szubjektív szépségről az is csak duma. Persze lehetnek eltérések, de azért milyen érdekes hogy a legtöbb helyen azt olvasom hogy Konkoly Ági a legszebb és tavaly is a fórumozók (nem csak GYIK) 80%-a őt tarotta a legszebbnek. Még a Tv-ben is mikor mentek ilyen műsorokba tatár csilla is azt mondta h ő a legszebb , meg a ganxta is...tehát a szépség ennyi szélsőségesen NEM szubjektív!
2012. jún. 10. 12:29
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg tök szép, nem értem, miért mondjátok, hogy nem
2012. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha érdekel esetleg egy fiú véleménye is. Bár nem hiszem, hogy sokat számítana.


Én egyik lánytól sem voltam elájulva. Külsőre szerintem mindegyik szép, jó persze van aki jobban tetszik meg aki kevésbé. De pont az kapta a legkevesebb hangsúlyt, ami a lényeg lett volna. Hogy ki milyen suliba jár, mi a foglalkozása. Szerintem a személyiségétől lesz szép egy lány/nő és nem az alakjától meg a sminkjétől.


Fitnessre meg kozmetikushoz akárki járhat. Ha suliba kell járni akkor már húzzák a szájukat meg megy a hiszti. A legtöbb lányról ordított, hogy milyen buta. Innentől kezdve lehet akármilyen "szép", én simán átnézek rajta, mert tőlem 0 pontot kapna.


A kérdések is teljesen általánosak voltak, mint valami gyökérségi vetélkedőn. Szinte csak abból lehetett leszűrni valamit szinte, hogy kislánykorában ki mi akart lenni.


A személyiség és a műveltség lett a legkevésbé kiemelve. Persze dubaiban ezek nem számítanak majd.


De le lehet pontozni, velem van a baj, hogy ilyenekre vágyom, hogy egy nő legyen okos és művelt, legyen célja és legyen bátor.

2012. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le , nem vagyok gyerekes. Egyáltalán nem baj hogy ilyenekre vágy :mikor barátnőt keresel! De egy SZÉPSÉGverseny ne az intelligenciáról és az iskolázottságról szóljon már! Akkor is lehet szép valaki hogyha buta. Kit érdekel. Mint már montam ez egy szépségverseny!Ráadásul pont ezért idegesítő ,mert ahogy mondod igyis-úgyis hülyének nézik ezeket a lányokat és butának, akkor meg miért erőlködnek hogy okosnak állítság be őket??Egy okos nő nem megy ilyen versenyre, nem mutogatja magát!És épp ezaz , egy 3 órás műsoridő alatt NEM lehet megismerni a lányok személyiségét , akkor meg i a fittyfenéért nem lehet tényleg CSAK a szépséget nézni ???
2012. jún. 10. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!