Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vízimadarat tetoválásnak?

Vízimadarat tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamra varratni egy vízimadarat. A jobb lapockámon lenne. 16 évig versenyszerűen úsztam, de sajnos abba kellett hogy hagyjam. Mindenféleképpen egy vízimadarat szeretnék repülés közben. Tudnátok mondani olyan madárfajtákat amik szépek? Esetleg képeket tudtok linkelni?
2012. jún. 11. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gólya.
2012. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen tetoválást szeretnél? Színes, fekete-fehér, egy körvonal, fekete ábra csak? Nő vagy férfi vagy?

Én egy hattyút el tudnék képzelni.

Nézelődj google-n, swan tattoo angolul, hátha találsz magadnak való ábrát.

2012. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jégmadár

[link]

2012. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angolul kingfisher, s talán jobban rá tudsz keresni. Előző voltam
2012. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a jégmadár tényleg nagyon szép. Hattyút nem szeretnék, mert az számomra mást jelent. Egyébként 23 éves férfi vagyok. Fogalmam sincs milyen tetkót szeretnék, de pl a jégmadarat csak színesben tudnám elképzelni.
2012. jún. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!